Unikátní místo pro život i podnikání s bytem a podnikatelskými prostory v blízkosti Pardubic

Exkluzivně nabízíme k prodeji krásný soubopr nemovitostí u Pardubic

13.990.000 Kč (při rychlém jednání možná sleva)


Obytná plocha domu 316 m2
Elektřina 230/400 V
Garáže, dílna a sklady 300 m2 Pozemek 5.320 m2
Relaxační zóna
673 m2 Dispozice atypická
Vytápění Voliteltelné, 2x krbová kamna na dřevo s výměníkem a rozvody do radiátorů. 2x plynový kotel - 1x obytná část, 1x podnik5atelské prostory) Parkování garáž, na pozemku

Máme pro vás neopakovatelnou nabídku! Dříve rozlehlý statek, který od rekonstrukce v roce 2007 nabízí kombinaci komfortního bydlení a ideálních prostor pro podnikání, to vše v sousedství Pardubic. Soubor nemovitostí s dispozicí do písmene „U“ se skládá ze tří staveb, které poskytují dostatek soukromí a mnoho možností pro různé aktivity. Obytná plocha v nemovitostech má 316 m², relaxační plocha za obytným domem 67 m², kryté garáže, dílna a skladovací prostory mají 300 m².

Komfortní bydlení: V první budově, po pravé straně, naleznete byt s dispozicí 3+1, který zaručuje pohodlné a prostorné bydlení. Na bytovou část navazuje velká odpočinková místnosti s krbovými kamny a vlastním sociálním zařízením. Do těchto, stavebně oddělených prostor, se vejde opravdu velká skupina lidí nebo je zde prostor pro firemní akce. Za odpočinkovou místností je další relaxační místnost s grilem a menším posezením, zde si můžete vychutnat neformální atmosféru a skvělé gastronomické zážitky. V zadní části budovy najdete venkovní relaxační prostor s bazénem, venkovní sprchou a dokonce i pecí na pizzu, díky výdejnímu oknu si zde můžete tvořit a ochutnávat vlastní gastronomická díla.

Prostory pro podnikání: V protější části areálu, přes vkusně upravený dvůr, se nachází prostory pro podnikání. Kancelář se sociálním zařízením a sprchou, skladové prostory, kuchyňka a tři pokoje v podkroví poskytují ideální prostor pro různé podnikatelské aktivity. K tomu připočtěte kryté stání pro dvě auta a dílnu, které rozšiřují možnosti využití tohoto prostoru.

Velká skladová budova: Poslední, ale ne méně důležitou částí areálu je obrovská skladová budova s vjezdovými vraty. Tato část nabízí ohromné možnosti pro další rozvoj a využití podnikatelského potenciálu tohoto místa.

Vytápění: Tepelná pohoda obou hlavních budov je řešena vizionářsky. Pro pohodlí má každá budova vlastní plynový kotel s rozvody teplé vody do radiátorů. Majitelé ale do okruhů zařadili i krbové vložky na dřevo (každá ze dvou hlavních budov má svoji). Po větší část topné sezóny byl tedy doposud areál vždy vytápěn dřevem.

Ideální poloha: Nabízený areál se nachází v blízkosti Pardubic a může se pyšnit výborným napojením na dálnici D35 a dále na D11. Lokalita Horních Ředic kombinuje klid venkova s dostatečnou dostupností městských i průmyslových center a dopravních tepen. Toto je jedinečná příležitost pro ty, kteří hledají multifunkční prostor pro bydlení a podnikání. Nemovitost donedávna využívala exportní společnost, která si zde školila své zaměstnance, ubytovávala řidiče a zboží expedovala ze skladovacích prostor v areálu. Vzhledem k tomu, že tam majitelé bydlí vše mají po ruce a nad vším měli patřičný dohled.

Neotálejte a kontaktujte nás ihned pro více informací a domluvte si prohlídku tohoto jedinečného areálu, který může splnit vaše sny o dokonalém životě a prosperujícím podnikání! 


Kontaktujte nás

Realitní pomoc s.r.o.
sídlo: Jívka č.p. 18, 542 13 Jívka

IČ 09681744, DIČ CZ09681744

Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 46669 

+420 777 870 563

+420 777 870 570

Ing. Martin Němec - jednatel
Soňa Valešová - jednatelka 

info@realitnipomoc.com

martin.nemec@realitnipomoc.com

 

Chcete prodat nemovitost? Zavolejte 777 870 563

Blog

Archív