Realitní pomoc s.r.o.

Pomůžeme vám s prodejem bytu, domu či pole

Sídlíme ve východních Čechách, turistickém regionu Broumovsko, Adršpašsko-teplické skály, v dosahu Krkonoš a Orlických hor. V regionech, které známe, kterým rozumíme a dokážeme nejvíce pomoci, a to jak prodávajícím, tak kupujícím. Aktivně vyhledáváme a prodáváme pozemky, chaty, chalupy, penziony, byty, apartmány a další nemovitosti v celé ČR. Máme vybudovaný systém prodeje mezi investory, kteří ukládají volné finance do nemovitostí. Pracujeme jinak. Nejdříve předvedeme co umíme - naaranžujeme, nafotíme, natočíme, sestříháme a potom podepíšeme smlouvu. Využíváme moderní techniku i software.


Chcete koupit romantickou chaloupku v Krkonoších, klasicistní statek u Chocně, rodinný dům v Hradci Králové nebo byt v Ústí nad Labem? Zavolejte nám. Nabídněte nám svůj nevyhovující byt a provedeme směnu za nový a lepší. Na jaře již může být v novém. Zajišťujeme i další služby související s prodejem – tržní ocenění nemovitosti (zdarma), vyklízení, vymalování, úklid, home staging, virtuál staging ...

Naše služby

  • Nechte nás zpracovat odhad tržní ceny.
  • Doporučíme postup, který povede k prodeji za vyšší cenu, případně k co nejrychlejšímu prodeji za dohodnutou cenu. Provedeme test reálnosti ceny mezi kupujícími.
  • Nemovitost vyklidíme a připravíme k prodeji.
  • Připravíme prezentaci na YouTube, FB či Instagramu.
  • Přivedeme zájemce z Čech nebo zahraničí.
  • Vyřešíme právní vady, budeme prostředníkem při jednání mezi více vlastníky, připravíme veškeré smlouvy apod. Advokátní služby při prodeji nemovitosti jsou pro naše klienty zdarma.
o-mne.jpg
k

Odvolání souhlasu se Zpracováním osobních údajů

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Kontaktujte nás

Realitní pomoc s.r.o.
sídlo: Jívka č.p. 18, 542 13 Jívka

IČ 09681744, DIČ CZ09681744

Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 46669 

+420 777 870 563

+420 777 870 570

Ing. Martin Němec - jednatel
Soňa Valešová - jednatelka 

info@realitnipomoc.com

martin.nemec@realitnipomoc.com

 

Chcete prodat nemovitost? Zavolejte 777 870 563

Blog

Archív