PRODÁNO - moderní BYT v hradci Králové

Exkluzivně nabízíme k prodeji krásný, moderní byt 3+1, 85 m², po rekonstrukci, Věkoše

PRODÁNO

Podlahová plocha 85 m2 Výtah Ne
Stav bytu výborný Vlastnictví osobní
Energ. třída nestanovena Podlaží 1.
Vytápění dálkové Parkování
na ulici
Prodej bytu 3+1 Hradec Králové

Hledáte v Hradci Králové krásný rekonstruovaný byt, o dispozici 3+1, v prvním nadzemním podlaží, osobním vlastnictví, s nízkými náklady na bydlení? Pak pro Vás máme jeden krásný ve Věkoších, v jedné z nejvyhledávanějších lokalit. Byt kategorie 3+1 se šatnou je po celkové rekonstrukci a nabízí krásných 85 m² podlahové plochy, včetně dvou jiho-východně orientovaných lodžií. Užitná plocha bez lodžií a sklepa 80,2 m².

Jestliže hledáte moderní bydlení rovnou k nastěhování, bez nutnosti jakýchkoliv dalších investic, je to byt přesně pro vás!

Dispozice bytu: pěkná chodba se vstupy do samostatného WC, prostorné koupelny, průchod do obývacího pokoje s jídelním koutem a lodžií, dětského pokoje s lodžií, šatny a vstup do moderní kuchyně. Z kuchyně, která nabízí výhled do zeleně je potom vstup do severo-západně orientované ložnice.

V koupelně je rohová vana, krásná skříňka se zrcadlem a odkládacím prostorem a prostor pro pračku a sušičku. Klasické WC má moderní rozšíření o bidetovou baterii.

Podlahové krytiny jsou kombinací plovoucích podlah a dlažby. Pro uložení věcí slouží 5m² velká šatna se vstupem z chodby.

Kuchyňské varné centrum je kombinací plynu (varná deska) a elektrické trouby. Teplo a teplá voda je centrální. Nízké náklady. Dům je zateplen a střecha po rekonstrukci. Nyní se plánuje vybudování výtahu.

Majitelé se stěhují do jiného kraje. Byt by rádi přenechali rodině, která ocení nízké náklady na bydlení, vynikající dostupnost, bezproblémové parkování a napojení na cyklotrasy. Na byt lze nahlížet i jako na investici. PENB: G (není zpracováno). 

Objednejte se na první prohlídku - tel. 777870570, paní Valešová

Kontaktujte nás

Realitní pomoc s.r.o.
sídlo: Jívka č.p. 18, 542 13 Jívka

IČ 09681744, DIČ CZ09681744

Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 46669 

+420 777 870 563

+420 777 870 570

Ing. Martin Němec - jednatel
Soňa Valešová - jednatelka 

info@realitnipomoc.com

martin.nemec@realitnipomoc.com

 

Chcete prodat nemovitost? Zavolejte 777 870 563

Blog

Archív