Prodej rodinného domu na náchodsku

s terasou, pergolou a bazénem je pozastaven

Exkluzivně nabízíme k prodeji krásný rodinný dům s pěknou relaxační čístí a mnoha možnostmi vytápění

6.500.000 Kč


Užitná plocha domu 110 m2 Elektřina 230/400 V
Stav objektu velmi dobrý Dispozice 3+kk
Energ. třída G (nezpracováno) Pozemek 1.000 m2
Vytápění plynový kotel s rozvody do radiátorů a podlah, kamna na dřevo a klimatizační jednotka Parkování na pozemku

Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům v Bohuslavicích v okr. Náchod. Pokud hledáte zděný, dobře zateplený dům s levným provozem, vlastní studní, zapuštěným bazénem, terasou, pergolou, menším sklepem, branou na dálkové ovládání a parkováním na pozemku, pak je tato nabídka určena vám. Nabízený krásný dům leží uprostřed obce, ve vedlejší ulici, je zde tedy minimální provoz aut. Příjemným bonusem je východním směrem orientovaná relaxační zóna s bazénem, terasou a nádhernou pergolou. Tyto jsou situovány z druhé strany domu, do klidu zeleně okolních zahrad.

Zděný dům, zateplený 10 cm polystyrenu ve fasádě a 43 cm vaty ve stropech, byl dokončen v roce 2008. Dispozičně je nabízen jako moderní 3+1 s obrovským obývacím pokojen a opravdu velkou kuchyní s jídelnou.

Vnitřní dispozice domu: vstupní zádveří, prostorná chodba se vstupy do dětského pokoje, ložnice se šatnou, koupelny se sprchou i vanou, samostatného WC, obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou. Z jídelny je pak vstup francouzským oknem na terasu, ze které se po několika schodech dostanete na zahradu s bazénem a velkou zastřešenou pergolou. Protože je terasa orientována na východ, můžete si zde v létě vychutnávat úžasné ranní snídaně.

Vytápění domu je variabilní, podle ročního období a pohodlí majitelů. Je zde plynový kotel s radiátory a rozvody do celého domu. V koupelně, kuchyni a jídelně navíc podlahové teplovodní vytápění. V obývacím pokoji jsou kamna na dřevo, která v zimě vykouzlí krásnou atmosféru. Z jara a v létě současní majitelé využívají klimatizaci. Voda je jak obecní, tak z vlastní studně.

V případě potřeby dalších místností jsou veškerá vedení vyvedena i na půdu, do které byla plánována vestavba.

Užitná plocha domu je 109 m², pozemek má 1000 m². Poskytuje tak klid, soukromí a dostatek prostoru pro nerušený odpočinek.

Obec Bohuslavice leží 6 km od Dobrušky a 6 km od Opočna, ke kouzelnému Zámku v Novém Městě nad Metují je to autem 10 minut. Za 20 minut jste pak u nájezdu na dálnici D11 u Jaroměře. Pokud milujete hory a lyžování může být v zimě za 25 minut u vleku v Deštném v Orlických horách, případně za 35 minut na Šerlichu. Obcí prochází cyklotrasa č. 4060, po které se pohodlně dostanete až na hráz Nádrže Rozkoš.

Hledáme nové majitele, kteří ocení především velikost a dispozici zánovního domu s nízkými provozními náklady.

V případě zájmu vám doporučíme nejlepší financování vaší nové nemovitosti.

PENB: G (není zpracováno).

 

Kontaktujte nás

Realitní pomoc s.r.o.
sídlo: Jívka č.p. 18, 542 13 Jívka

IČ 09681744, DIČ CZ09681744

Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 46669 

+420 777 870 563

+420 777 870 570

Ing. Martin Němec - jednatel
Soňa Valešová - jednatelka 

info@realitnipomoc.com

martin.nemec@realitnipomoc.com

 

Chcete prodat nemovitost? Zavolejte 777 870 563

Blog

Archív