Nabízíme krásný rodinný dům v okrajové části obce Střížovice - Chlumec, nedaleko Ústí nad Labem

Výhledy, po kterých toužíte...

Info o ceně na tel. 777870570

Užitná plocha domu 278 m2 Pozemek 1.751 m2
Stav objektu výborný Zastavěná plocha 139 m2
Energ. třída - Zahrada 1.612 m2
Vytápění

moderní akumulační kamna

podlaha

krb

Parkování

garaž

2-3 auta

na pozemku

Ústecko - Krušné hory. Nabízím krásný rodinný dům v okrajové části obce Střížovice - Chlumec, nedaleko Ústí nad Labem. Nemovitost obklopená vegetací stojí na vyvýšeném místě a nabízí tak dechberoucí výhledy na jezero Milada, Ústí nad Labem, Teplice a Krušné hory. Dům chytře skrytý v zadní části zahrady skýtá obytnou i relaxačně-společenskou zónu. Hledáme náročného klienta, který ocenění jak unikátní lokaci, tak absolutně bezproblémové napojení na dopravní tepnu D8 vedoucí z Prahy ke státní hranici Česko/Německo. Nájezd na dálnici je vzdálen pouhých 1,8 km.
Dle katastru nemovitostí je zastavěná plocha a nádvoří 139 m². K tomu je nad celým přízemím vybudováno obytné podkroví. Na dům navazuje krásná zahrada svažující se od domu směrem k západu. Relaxační zóna, přístupná z obývacího pokoje velkým francouzským oknem a situovaná z jiho-západní strany domu, zahrnuje vířivku, venkovní bazén a kryté posezení s grilem. Výhled odtud je famózní, a to ve kteroukoliv denní i noční hodinu. Z kuchyňského okna, bazénu, vířivky i venkovního posezení u domu tak máte unikátní výhled do polí a na jezero Milada.
Dispozice domu: vstupní zádveří, hala, velká kuchyň se spižírnou, jídelna, obývací pokoj s krbem a výstupem do relaxační zóny, koupelna s vanou a WC, úklidová komora, ložnice s vekou šatnou a garáž. Druhé patro: dva pokoje, balkón, koupelna s vanou a WC. Moderní uspořádání otevřeného prostoru a sladění interiéru Vás okouzlí stejně tak jako propojení se zelení kolem domu a výhledy do okolí.
Vytápění je řešeno kombinací moderních akumulačních kamen, vytápěné podlahy (v obývacím pokoji a kuchyni) a krbu, který přináší fantastickou atmosféru do hlavních obytných částí. Navíc pomocí průduchů vytápí podkroví. Okna jsou plastová s žaluziemi.

Vjezd na pozemek je skrz elektricky ovládanou bránu z obecní komunikace. Dům je postaven z materiálu ytong a kolaudován byl v roce 1996. Během posledních pěti let prošel modernizací.

V případě zájmu vám díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí doporučíme nejlepší financování vaší nové nemovitosti.

Kontaktujte nás

Realitní pomoc s.r.o.
sídlo: Jívka č.p. 18, 542 13 Jívka

IČ 09681744, DIČ CZ09681744

Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 46669 

+420 777 870 563

+420 777 870 570

Ing. Martin Němec - jednatel
Soňa Valešová - jednatelka 

info@realitnipomoc.com

martin.nemec@realitnipomoc.com

 

Chcete prodat nemovitost? Zavolejte 777 870 563

Blog

Archív