Prodej chalupy v Orlických horách 181 m² s pozemkem 695 m² 

PRODÁNO

Užitná plocha domu 181 m2 Pozemek 695 m2
Stav objektu dobrý Zastavěná plocha -
Energ. třída - Zahrada -
Vytápění

kamna na dřevo

akumulační kamna

Parkování

na pozemku

Hledáte místo, kde byste mohli trávit volný čas s rodinou a přáteli? Chcete koupit chalupu, převzít klíče a hned užívat? Milujete hory? Pak možná právě na vás čeká nedávno zrekonstruovaná chalupa v Olešnici v Orlických horách, směrem na Číhalku. Zděná nemovitost s pozemkem tak akorát, zahradou s ovocnými stromy i místem pro letní posezení v sousedství potoka Olešenka, je právě teď, na startu letní sezóny, zařazena do prodeje! A jestli milujete i zimu, pak vězte, že k oblíbeným lyžařským vlekům to budete mít jen pár stovek metrů.

Nabízíme chalupu určenou k celoročnímu víkendovému užívání, pronájmům nebo stálému bydlení. Přízemí nabízí 76 m² užitné plochy a půda navíd dalších 105 m². Nemovitost má dispozici 4+kk. Hlavní vstup do chalupy je chráněn na horách nutným zádveřím. V přízemí pak naleznete chodbu, velkou světnici s kuchyňským a jídelním koutem a pohodlnou relaxační (obývákovou) částí. Té vévodí moderní velká kamna na dřevo. Kuchyňská linka je vybavena elektrickým sporákem, v obývací/relaxační části nechybí ani velká sedací souprava. V přízemí je dále ložnice a samostatný pokoj pro hosty, přístupný z chodby, takže návštěvou nejste rušeni. Dále pak prostorná koupelna se sprchovým koutem a WC. Směrem k východu z domu do zahrady - k místu pro venkovní posezení - jsou pak další dvě místnosti. Jedna slouží jako komora/šatna, druhá pak k odložení sezónní věcí a techniky. Podlahové krytiny v domě: dlažba a plovoucí podlaha.

Potenciál pro případné rozšíření obytných místností je na prostorné půdě. Na ni se dostanete po betonovém schodišti přímo z domu, z hlavní chodby. Protože byla plechová střešní krytina na střeše měněna před rokem, nevyžadovala by půdní vestavba, krom umístění oken, žádný zásah do střechy.
Vytápění v domě je řešeno moderními kamny na dřevo (světnice a ložnice pro hosty). Podle majitelů je výkon kamen více než dostatečný. Pro zlepšení pohody a případnou možnost dálkového ovládání jsou v domě i akumulační kamna. Ohřev teplé vody bojlerem. Voda je obecní, odpad je řešen jímkou.

Chalupa se prodává zařízená pouze bez osobních věcí majitelů a několika kusů nábytku. Hledáme zájemce, který ocení pohodlí a klid, které nabízí tento kout Orlických hor. V případě zájmu vám doporučíme nejlepší financování vaší nové nemovitosti. 

Kontaktujte nás

Realitní pomoc s.r.o.
sídlo: Jívka č.p. 18, 542 13 Jívka

IČ 09681744, DIČ CZ09681744

Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 46669 

+420 777 870 563

+420 777 870 570

Ing. Martin Němec - jednatel
Soňa Valešová - jednatelka 

info@realitnipomoc.com

martin.nemec@realitnipomoc.com

 

Chcete prodat nemovitost? Zavolejte 777 870 563

Blog

Archív