Prodej kouzelné chalupy na polosamotě u adršpašsko teplických skal

Nemovitost s duší v Jívce - Janovicích

3.190.000 Kč

Zastavěná plocha: 250 m2 Pozemek 847 m2
Obytná plocha: 200 m2
TUV elektrický bojler
Vytápění

ústřední - elektrický kotel s rozvody do radiátorů

Parkování

u pozemku

Nabízíme vám jedinečnou příležitost koupě kouzelné poloroubené chalupy, která se nachází v těsné blízkosti Národní přírodní rezervace Adršpašsko-teplické skály, na náhorní plošině pod Strážným vrchem (654 m n. m.). Tento klenot stojí na polosamotě u obce Janovice u Trutnova a poskytuje naprostý klid a soukromí. Pozemek má rozlohu 847 m². Nemovitost je obklopená jen lesy a pastvinami, nenajdete zde žádný světelný smog a rušivé vlivy – je to ideální místo pro milovníky přírody a klidu.

Chalupa prošla částečnou rekonstrukcí. Zájemci ocení zejména jeden nový komín (druhý je ještě třeba zrekonstruovat), střešní šindel a renovovanou kuchyni, koupelnu i samostatné WC. Větší část interiéru však ještě čeká na dokončení rekonstrukce dle vlastních představ nového majitele. Přízemí nabízí dostatek prostoru, a pokud by vám to nestačilo, lze využít i prostornou a vysokou půdu, kde současný majitel začal s vestavbou dvou dalších místností.

Vytápění chalupy je řešeno novým elektrokotlem s rozvody vody do radiátorů. V chladnějších měsících si můžete přitopit kamny na dřevo či brikety. Voda je přiváděna ze společné obecní studny. Pro ohřev vody je v koupelně elektrický bojler.

Na zahradě najdete ovocné stromy - třešně, švestky, hrušeň, černý jeřáb a lískové keře, které dodávají místu zvláštní kouzlo a možnost pěstování vlastního ovoce. Příjezd k chalupě je po obecní kameněné cestě a parkování je možné přímo u chalupy nebo v menší stodole/garáži připojené k domu.

Hlavní výhody nemovitosti:
Poloha: Absolutní klid a tma bez světelného smogu, ideální pro milovníky přírody, výhled do ohrad. Adršpašsko teplické skály za kopcem.
Rekonstrukce: Nový komín, střecha s pásovým šindelem, zrekonstruovaná kuchyně, koupelna a samostatné WC.
Možnosti rozšíření: Vysoká a prostorná půda se započatou vestavbou dvou místností. Je zde ale prostor pro alespoň čtyři místnosti.
Vytápění a ohřev TUV: Nový elektrokotel s rozvody do radiátorů, kamna na dřevo/brikety ve dvou místnostech, elektrický bojler.
Voda: Ze společné obecní studny.
Investiční záměr: Pokud nechcete stavení užívat celoročně, lze chalupu po část roku pronajmout. Lokalita patří mezi TOP 3 navštěvované turistické cíle v Královéhradeckém kraji. V létě je zájem především o ubytování v okolí skal, v zimě by se dala využít romantika samoty s využitím běžkařských tratí, které vedou až ke skalám.

Tato chalupa je ideální pro ty, kdo hledají únik od městského ruchu a chtějí si užívat krásy přírody v jednom z nejkrásnějších koutů ČR. Máte možnost pojmout rekonstrukci jinak a dům si dokončit podle vlastních představ tak, aby se stal vaším vysněným místem pro odpočinek nebo trvalé bydlení.

Pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat pro více informací nebo sjednání prohlídky. Kouzelná chalupa na pláních pod Strážným vrchem čeká možná právě na vás! 


V případě zájmu vám díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí doporučíme nejlepší financování vaší nové nemovitosti.

Kontaktujte nás

Realitní pomoc s.r.o.
sídlo: Jívka č.p. 18, 542 13 Jívka

IČ 09681744, DIČ CZ09681744

Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 46669 

+420 777 870 563

+420 777 870 570

Ing. Martin Němec - jednatel
Soňa Valešová - jednatelka 

info@realitnipomoc.com

martin.nemec@realitnipomoc.com

 

Chcete prodat nemovitost? Zavolejte 777 870 563

Blog

Archív