REZERVACE pozemku na Spáleništi (u Dobrušky)

Exkluzivně nabízíme k prodeji krásný pozemek v obci Spáleniště u Dobrušky

Cena na dotaz v RK, tel. 777 870 570


Plocha pozemku

2.672 m2

Elektřina 230/400 V
Stav objektu před rekonstrucí Dispozice -
Energ. třída G Zastavěná plocha 185 m2
Vytápění kamna na tuhá paliva Parkování na pozemku

Toužíte bydlet na polosamotě a kromě jednoho souseda a chalupáře zdravit jen srnky a zajíce? Milujete houbaření, cyklistiku a zimní sporty? Máte velkou rodinu, spoustu přátel a chcete se mít kde scházet? Pak pro vás máme velký pozemek na kouzelném místě, v sousedství lesa, stranou hlavních cest s domem určeným k celkové rekonstrukci. Nemovitost leží v územně roztroušené zástavbě obce Spáleniště, nedaleko Dobrušky, v samém podhůří Orlických hor. Nadmořská výška pozemku je 378 mnm.
Menší rodinný dům na velkém pozemku má přidělené číslo popisné, je trvale obydlen, má instalováno zabezpečovací zařízení napojené na centrální pult, přesto je určen k celkové rekonstrukci. Do domu aktuálně není zavedená voda, studna je ale na pozemku, takže to není vůbec žádný problém. Kolem parcely vede plyn. Místo má dobrou dostupnost po udržované obecní asfaltové komunikaci. Svojí polohou je pozemek předurčen ke stavbě krásného rodinného domu či rekreační chalupy s výhledy do okolní krajiny směrem k Orlické tabuli a Krkonoším. Pozemek je opravdu velký, takže se sem určitě vejdou i garáže, pergoly, bazény, venkovní sauny atp. Bonusem místa je vynikající dostupnost do lyžařských center v Orlických horách, i napojení na cyklostezky. Nedaleko pozemku je mystické místo, známá Křížová cesta Studánka. Na čtrnácti zastaveních jsou zde umístěny kamenné kapličky s reliéfy. Opodál je kaple Rodičky Boží Panny Marie se studánkou a léčivou vodou.
Pro milovníky hor je důležitá informace, že od domu jste za 20 minut ve frontě na vleku v lyžařském areálu v Deštném v Orlických horách, dokonce za 15 min jste u vleků v Sedloňově nebo Skiareálu Olešnice. Milovníci koupání najdou nejbližší krytý i venkovní bazén v Dobrušce vzdálené 8 minut. Veškeré obvyklé služby jsou k dispozici v 5 km vzdálené Dobrušce. Rychnov na Kněžnou je vzdálený 15 km, Nové Město nad Metují 11 km, Hradec Králové 34 km a na nájezdu na dálnici do Prahy jste za 34 minut.
Nemovitost doporučujeme jako dobrou investici zvláště pro milovníky klidu a prostoru.
V případě zájmu společně najdeme nejlepší způsob financování nabízené nemovitosti. PENB: G (není zpracováno).

Kontaktujte nás

Realitní pomoc s.r.o.
sídlo: Jívka č.p. 18, 542 13 Jívka

IČ 09681744, DIČ CZ09681744

Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 46669 

+420 777 870 563

+420 777 870 570

Ing. Martin Němec - jednatel
Soňa Valešová - jednatelka 

info@realitnipomoc.com

martin.nemec@realitnipomoc.com

 

Chcete prodat nemovitost? Zavolejte 777 870 563

Blog

Archív