REZERVACE Prodej pozemku V krkonoších (svoboda nad úpou)

Exkluzivně nabízíme k prodeji krásný pozemek ke stavbě menovotosti pro rodinnou rekreaci

REZERVACE


Plocha pozemku

660 m2

Elektřina projekt
Zastavitelnost 30% Dispozice -
Energ. třída - Umístění okraj obce
Vytápění - Parkování na pozemku

Nabízíme vám jedinečnou šanci vlastnit pozemek snů s krásným výhledem na Svobodu nad Úpou, ideální pro výstavbu rekreačního domu. S plochou 660 m² a zastavitelností 30%, máte dostatek prostoru pro realizaci vašich stavebních plánů. Stavební povolení k sítím je vydáno, čímž máte lehčí cestu k vytvoření vašeho vlastního útočiště.
Pozemek se nachází na klidném Školním vršku, stranou hlavní cesty, směrem na Krakonošovu muchomůrku a Vyhlídku na Via Piette. Tato lokalita nabízí nejen klidné a relaxační prostředí, ale také snadný přístup k okolní přírodě a turistickým atrakcím. Autem jste za 5 minut v Janských Lázních u lanovky nebo za 8 minut u Stezky korunami stromů.
Město Svoboda nad Úpou je strategicky umístěno, což zajišťuje dokonalou kombinaci lázeňského, rekreačního a sportovního vyžití po celý rok. Město je ideální pro ty, kteří hledají klidné místo k odpočinku, ale zároveň chtějí mít veškerou občanskou vybavenost na dosah ruky. Svoboda nad Úpou má veškeré potřebné obchody, služby a restaurace. Trutnov je vzdálen jen 10 km, Janské Lázně 2,5 km a Pec nad Sněžkou 12 km. Díky blízkosti dálnice do Hradce Králové a Prahy jste na jejím nájezdu během 30 minut.
Tento pozemek není jen investicí do nemovitosti, ale do kvality života. Pro milovníky přírody a aktivního odpočinku je to ideální místo pro stavbu domova nebo chaty. Sledujte své sny o vlastním domově, který spojuje klid venkova s moderním pohodlím.
Nepropásněte tuto unikátní příležitost vlastnit kousek ráje ve Svobodě nad Úpou. Kontaktujte nás hned teď a domluvte si prohlídku tohoto nádherného pozemku!

Kontaktujte nás

Realitní pomoc s.r.o.
sídlo: Jívka č.p. 18, 542 13 Jívka

IČ 09681744, DIČ CZ09681744

Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 46669 

+420 777 870 563

+420 777 870 570

Ing. Martin Němec - jednatel
Soňa Valešová - jednatelka 

info@realitnipomoc.com

martin.nemec@realitnipomoc.com

 

Chcete prodat nemovitost? Zavolejte 777 870 563

Blog

Archív