REZERVACE - řadového rodinného domu v Pardubicích studánce

Exkluzivně nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům v Pardubic

PRODÁNO


Celková obytná plocha domu

282 m2

Elektřina 230/400 V
Stav objektu velmi dobrý Dispozice 11 místností
Zahrada 169 m2 Pozemek 237 m2
Vytápění kotel na plyn Parkování garáž + stání na pozemku
Kontaktujte makléře
tel. 777 870 563  

Máme pro vás jedinečnou příležitost stát se majitelem impozantního řadového domu v prestižní lokalitě Studánka, pouhých pár kroků (50m) od nádherného Studáneckého lesa. Nabízený dům stojí na pozemku o velikosti 282 m² a poskytuje nejen ohromnou celkovou užitnou plochu 237 m², ale i možnost využití dvou různě uspořádaných bytů. Variabilita přízemí navíc umožní obytnou plochu ještě rozšířit. Tím do domu vnáší flexibilitu jeho využití pro různé potřeby.

Dispozice domu:
• Celkově nabízí dům 11 místností.
• 3 NP byt 3+1s velkou relaxační terasou i lodžií.
• 2 NP byt 3+1 s lodžií směrovanou do zahradního atria.
• 1 NP vstupní chodba, garáž, dvě místnosti, koupelna a kuchyň se vstupem na menší krytou terasu a zahrádku.

Vybavení: Moderně otevřený interiér domu je vkusně zařízen s důrazem na detail i propojení s okolím. Kvalitní materiály a moderní design vytvářejí atmosféru pohodlí umocněnou možností si provést změny podle svých představ. Můžete se věnovat zahrádce, bylinkám na lodžiích nebo relaxovat při západu slunce se sklenkou vína na velké jiho-západně orientované terase kryté markýzou.

Užitně/relaxační prostory:
• Garáž s dílnou (nyní užívanou jako sklad).
• Kryté stání pro jedno auto.
• Pěkná, zatravněná relaxační zahrádka v zadní části domu, kam je směrována relaxační zeleň všech domů v bloku. Zahrádka je přístupná jak z domu, tak přes vlastní, veřejně nepřístupnou, cestičku podél nemovitosti. Tato klidová zóna zajišťuje soukromí a nerušený odpočinek ve venkovním prostoru.

Poloha a okolí: Studánka je vyhledávanou lokalitou v okrajové části Pardubic, a tato nemovitost nabízí ideální spojení klidu a pohody s dostupností městských služeb. Studánecký les jen pár kroků od domu poskytuje možnosti pro příjemné procházky a odpočinek v přírodě.

Nabídka pro náročného zájemce: Hledáme náročného zájemce, který ocení nejen krásu a prostornost tohoto domu, ale také potenciál více bytových jednotek. Tato nemovitost je vhodná pro ty, kteří hledají flexibilní možnosti bydlení či investiční příležitost.

Nenechte si ujít tuto vzácnou nabídku v srdci Studánky. Kontaktujte nás ihned pro více informací a domluvte si prohlídku této skvostné nemovitosti, která spojuje eleganci s praktičností a nabízí neomezené možnosti využití. 

Kontaktujte nás

Realitní pomoc s.r.o.
sídlo: Jívka č.p. 18, 542 13 Jívka

IČ 09681744, DIČ CZ09681744

Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 46669 

+420 777 870 563

+420 777 870 570

Ing. Martin Němec - jednatel
Soňa Valešová - jednatelka 

info@realitnipomoc.com

martin.nemec@realitnipomoc.com

 

Chcete prodat nemovitost? Zavolejte 777 870 563

Blog

Archív