Nabízíme k prodeji Výjimečnou nemovitost

dům v Kostelní ulici, v historické části Pardubic, mezi zámkem a Pernštýnským n áměstím

Na dotaz v RK

Plocha parcely

205 m2

Elektřina 230/400 V

Užitná plocha

300 m2

 

Zastavěná plocha

205 m2

 
Stav objektu historický objekt Dispozice 2 byty a krejčovský obchod
Energ. třída nezjištěno - G Dostupnost skvělá
Vytápění tuhá paliva, plyn zaveden Parkování v okolí
Kontaktuje makléře
tel. 777870563  
Kostelní ulice

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme k prodeji dům v jedné z nejhezčích částí města Pardubic.
Měšťanský dům, v historické části města, v sousedství zámku a Pernštýnského náměstí, je v rodovém majetku od roku 1925. Byl zakoupen rodinou panského krejčího, který zde s rodinou bydlel a provozoval svoji živnost. Nemovitost má dva vchody z Kostelní ulice. Do krejčovského salónu se vstupovalo zamřížovaným vchodem s velkými výlohami, ze kterých je vidět přímo na ulici.
Za obchodem, v zadní části prvního nadzemního podlaží, s okny do Wernerova nábřeží a ulice Pod Sklípky, se dochoval byt majitele. Ve druhém patře je pak další, rozlehlejší byt, který obývala sestra majitele s rodinou. Tento byt má okna jak do Wernerova nábřeží, tak i do Kostelní ulice. Pro množství výklenků, chodeb a nepravoúhlost místností uvádíme přibližnou podlahovou plochu domu (přízemí a druhé patro) jako cca 300 m², samotný byt v druhém nadzemním podlaží má přibližně 150 m². Celý dům je podrobně zaměřen Společností pro rekonstrukci památek a výkresy jsou k nahlédnutí.

Stav objektu je před rekonstrukcí. Přízemí je vystavěno z kunětického kamene, v prvním nadzemním podlaží jsou klenuté stropy, v druhém podlaží klasické. Střecha je tvořena pálenou keramickou bobrovkou, na části je plech. Byt v druhém patře a půda jsou vyklizeny. Současnými majiteli bylo provedeno minimum rekonstrukčních prací. Byla napojena kanalizace, zaveden plyn. Před lety byla vyměněna okna v obytných částech a v jedné z místností podlaha. Je zde instalováno zabezpečovací zařízení.

Hledáme náročného zájemce, milovníka historie, který provede rekonstrukci domu, případně nemovitost přebuduje na luxusní byty. V případě zájmu o výkresy nemovitosti nás neváhejte kontaktovat.

Kontaktujte nás

Realitní pomoc s.r.o.
sídlo: Jívka č.p. 18, 542 13 Jívka

IČ 09681744, DIČ CZ09681744

Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 46669 

+420 777 870 563

+420 777 870 570

Ing. Martin Němec - jednatel
Soňa Valešová - jednatelka 

info@realitnipomoc.com

martin.nemec@realitnipomoc.com

 

Chcete prodat nemovitost? Zavolejte 777 870 563

Blog

Archív