PRODÁNO Prodej Rodinného domu, Češov, 152 m2

Chcete vlastnit dům nebo kouzelnou chalupu na dohled Českého ráje, nedaleko Jinolických rybníků, nemít to daleko k dálnici na Prahu a přitom toužíte najít prostor pro realizaci svých chalupářských snů? Pak právě Vám je určena nabídka klasické vesnické zemědělskou usedlosti v obci Češov, nedaleko Jičína, ze které můžete vyrážet na výlety po kouzelném okolí.

PRODÁNO

Stavební parcela 708 m2 Elektřina 230/400 V
Stav objektu dobrý Konektivita
Energ. třída neklasifikováno Odpad kanalizace
Vytápění Elektrický kotel Parkování ve dvoře
Prodej chalupy Český ráj

Nemovitost s tradiční vesnickou kompozicí se skládá z částečně zrekonstruované obytného stavení, připojené zděné hospodářské budovy, původního chléva s klenutými cihlovými stropy a zahrady. Stavební parcela má 708 m2, na ni navazuje ostatní plocha a zahrada s výměrou dalších 838 m2.
Dispozice hlavní obytné budovy, současnými majiteli rekonstruované do podoby celoročně obývané chalupy: vstupní zádveří s posezením, spojovací chodba, první ložnice v čelní části domu s okny orientovanými na jih, druhá ložnice, koupelna s wc, technická místnost, kuchyně s jídelnou, obývací pokoj a technické místnosti. Nemovitost je nově vytápěna elektrických kotlem s rozvody do radiátorů. Ohřev teplé vody je řešen bojlerem. V obývacím pokoji jsou kamna na dřevo, které zvlášť v zimních měsících umí vykouzlit romantickou atmosféru.
Pro tuto nemovitost hledáme nového majitele, který přinese vizi a dokončí rekonstrukci hospodářské části s chlévy. Možná do podoby velkých místností pro scházení se s přáteli, možná vybuduje apartmány pro další pronájem. Současní majitelé plánovali přebudovat hospodářskou část do podoby druhé bytové jednotky s vlastním vchodem a stavební využití pěkné zahrady situované západně od hlavní obytné budovy.
Obec Češov je vzdálena 12 km od Jičína, 11 km od Kopidlna a 29 km od dálnice na Prahu.
V případě zájmu vám díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí doporučíme nejlepší financování vaší nové nemovitosti. Díky kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že vám pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti. 

Kontaktujte nás

Realitní pomoc s.r.o.
sídlo: Jívka č.p. 18, 542 13 Jívka

IČ 09681744, DIČ CZ09681744

Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 46669 

+420 777 870 563

+420 777 870 570

Ing. Martin Němec - jednatel
Soňa Valešová - jednatelka 

info@realitnipomoc.com

martin.nemec@realitnipomoc.com

 

Chcete prodat nemovitost? Zavolejte 777 870 563

Blog

Archív