PRODÁNO Prodej Rodinného domu, Češov, 152 m2

Chcete vlastnit dům nebo kouzelnou chalupu na dohled Českého ráje, nedaleko Jinolických rybníků, nemít to daleko k dálnici na Prahu a přitom toužíte najít prostor pro realizaci svých chalupářských snů? Pak právě Vám je určena nabídka klasické vesnické zemědělskou usedlosti v obci Češov, nedaleko Jičína, ze které můžete vyrážet na výlety po kouzelném okolí.

PRODÁNO

Stavební parcela 708 m2 Elektřina 230/400 V
Stav objektu dobrý Konektivita
Energ. třída neklasifikováno Odpad kanalizace
Vytápění Elektrický kotel Parkování ve dvoře
Prodej chalupy Český ráj

Nemovitost s tradiční vesnickou kompozicí se skládá z částečně zrekonstruované obytného stavení, připojené zděné hospodářské budovy, původního chléva s klenutými cihlovými stropy a zahrady. Stavební parcela má 708 m2, na ni navazuje ostatní plocha a zahrada s výměrou dalších 838 m2.
Dispozice hlavní obytné budovy, současnými majiteli rekonstruované do podoby celoročně obývané chalupy: vstupní zádveří s posezením, spojovací chodba, první ložnice v čelní části domu s okny orientovanými na jih, druhá ložnice, koupelna s wc, technická místnost, kuchyně s jídelnou, obývací pokoj a technické místnosti. Nemovitost je nově vytápěna elektrických kotlem s rozvody do radiátorů. Ohřev teplé vody je řešen bojlerem. V obývacím pokoji jsou kamna na dřevo, které zvlášť v zimních měsících umí vykouzlit romantickou atmosféru.
Pro tuto nemovitost hledáme nového majitele, který přinese vizi a dokončí rekonstrukci hospodářské části s chlévy. Možná do podoby velkých místností pro scházení se s přáteli, možná vybuduje apartmány pro další pronájem. Současní majitelé plánovali přebudovat hospodářskou část do podoby druhé bytové jednotky s vlastním vchodem a stavební využití pěkné zahrady situované západně od hlavní obytné budovy.
Obec Češov je vzdálena 12 km od Jičína, 11 km od Kopidlna a 29 km od dálnice na Prahu.
V případě zájmu vám díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí doporučíme nejlepší financování vaší nové nemovitosti. Díky kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že vám pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti. 

Kontaktujte nás

Realitní pomoc s.r.o.
Jívka č.p. 18, 542 13 Jívka

+420 777 870 563

+420 777 870 570

Ing. Martin Němec - jednatel
Soňa Valešová - jednatelka 

info@realitnipomoc.com

martin.nemec@realitnipomoc.com

 

Chcete prodat nemovitost? Zavolejte 777 870 563

Blog

Archív