Prodej Rodinného domu, slavětín nad metují, 120 m2

Exkluzivně nabízíme k prodeji venkovské stavení určené k rekonstrukci. Nemovitost se nachází v obci Slavětín nad Metují, nedaleko Vodní nádrže Rozkoš u České Skalice.

PRODÁNO Cena na vyžádání

Plocha domu 120 m2 Elektřina 230/400 V
Stav objektu před rekonstrukcí Konektivita
Energ. třída neklasifikováno Odpad čistička
Vytápění - Parkování na pozemku
1_DSC_8990_520.jpg

Klasické stavení je děleno na část obytnou a hospodářskou. V obytné části byla započata rekonstrukce s tím, že majitelé uvažovali i o půdní vestavbě. Do domu je přivedena obecní voda, na pozemku je původní studna a čistička. Zahrada s několika ovocnými stromy leží z jižní strany domu a poskytuje dostatek soukromí. Majitelé by rádi nemovitost přenechali rodině, která si upraví bydlení podle svých představ, upřednostňuje vesnické bydlení a přitom nechce velké pozemky s nutností mnohahodinové údržby.
Slavětín nad Metují leží asi 3 km od Vodní nádrže Rozkoš, která je vyhledávaným turistickým cílem (rybaření, letní koupání a yachting, zimní bruslení). Nedaleko je Babiččino údolí a dále Teplicko Adršpašské skály. Přes Slavětín vede cyklotrasa 4034 spojující Jaroměř s Náchodem.
Veškerá občanská vybavenost v Novém Městě nad Metují, České Skalici nebo Náchodě. V brzké době bude i bezproblémové napojení přes Jaroměř na dálnici do Prahy.
V případě zájmu vám díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí doporučíme nejlepší financování vaší nové nemovitosti. Díky kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že vám pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti. Nabízená nemovitost je i dobrou investicí. Díky blízkosti Vodní nádrže Rozkoš, navazující síti cyklostezek a turistický exponovaných lokalit jako je např. Nové Město nad Metují, Náchod, Kudowa-Zdrój, Adršpašsko-teplické skály, Broumovsko, Podorlicko, Podkrkonoší, ... je výhodné přestavět nemovitost jako chalupu. 

Kontaktujte nás

Realitní pomoc s.r.o.
sídlo: Jívka č.p. 18, 542 13 Jívka

IČ 09681744, DIČ CZ09681744

Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 46669 

+420 777 870 563

+420 777 870 570

Ing. Martin Němec - jednatel
Soňa Valešová - jednatelka 

info@realitnipomoc.com

martin.nemec@realitnipomoc.com

 

Chcete prodat nemovitost? Zavolejte 777 870 563

Blog

Archív