Prodej rodinného domu 130 m², pozemek 233 m², Chabařovice, okr. Ústí nad labem

Exkluzivně nabízíme k prodeji krásný rodinný dům s romantickým dvorkem a zahrádkou

Prodáno

Užitná plocha domu 130 m2 Pozemek 233 m2
Stav objektu dobrý Zastavěná plocha 161 m2
Energ. třída - Zahrada 72 m2
Vytápění

plyn kotel/

kachlová kamna

Parkování na ulici

Ústecko - Krušné hory. Prodáme zajímavý rodinný dům v klidné části Chabařovic, skládající se ze zrekonstruované obytné části a příslušenství. Dvorku s garáží pro motocykly a kola, dřevníku a kolny. Na tyto navazuje zahrádka.
Rodinný dům je dvoupatrový s krásnou půdou jako stvořenou k půdní vestavbě. Dle katastru nemovitostí je zastavěná plocha a nádvoří 161 m2 a zahrádka má 72 m2. Na dům navazuje dvorek – přístupný nejen  z domu, ale i uzamykatelným průchodem kolem domu. Slunný dvorek, jak vystřižený z reklamy na chorvatské apartmány, je majiteli využíván k rekreaci. Je zde vířivka a kryté posezení. V bezprostřední blízkosti jsou k dispozici i menší kolny využívané jako sklad dřeva, případně k uchování občerstvení (potravin). Dům má i malý sklep, ve kterém je umístěn plynový kotel a je zde i studánka, ze které je voda čerpána především k zalévání zahrady. Nemovitost je samozřejmě napojena na obecní vodovod a kanalizaci.
Dům byl od roku 2016 postupně rekonstruován, byla vyměněna okna, část radiátorů, nevyhovující elektroinstalace, restaurovány podlahy, byla udělána nová koupelna, v prvním patře sníženy stropy atd.  Vytápění je řešeno plynovým kotlem s rozvody do radiátorů. V centrální části domu – přízemí jsou v zimním období majiteli zhusta využívána kachlová kamna. 
Dispozice přízemí: vstupní zádveří, průchod na dvorek, prostorný obývací pokoj, jídelna s velkou kuchyňskou linkou a přímým vstupem na dvorek. Mezipatro: nová koupelna s vanou  a WC. Druhé patro: velká ložnice, dva dětské pokoje. Vstup na půdu je po plnohodnotném betonovém schodišti. 
Rodinný dům stojí ve slepé ulici, takže jeho obyvatele neruší žádný provoz. Kolem vede jen jedna z vedlejších pěších a cyklo tras k asi dva kilometry vzdálenému Jezeru Milada.
Hledáme nové majitele, kteří ocení především dispozici a zajímavost interiéru, zrekonstruované dřevěné podlahy a další retro fragmenty, které se v rámci rekonstrukce majitelům podařilo do interiéru umně zakomponovat. Nemovitost není novostavbou, ale majitelům se i přes zabudování moderních vymožeností daří udržet zde genia loci. Dům se prodává s většinou vybavení. Ohledně původních majitelů i samotného domu se uchovaly i některé historické, německy psané materiály z konce devatenáctého století. 
V případě zájmu vám díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí doporučíme nejlepší financování vaší nové nemovitosti.

Kontaktujte nás

Realitní pomoc s.r.o.
sídlo: Jívka č.p. 18, 542 13 Jívka

IČ 09681744, DIČ CZ09681744

Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 46669 

+420 777 870 563

+420 777 870 570

Ing. Martin Němec - jednatel
Soňa Valešová - jednatelka 

info@realitnipomoc.com

martin.nemec@realitnipomoc.com

 

Chcete prodat nemovitost? Zavolejte 777 870 563

Blog

Archív