PRODÁNO -  Luxusní chalupa v Orlických horách

Exkluzivně nabízíme k prodeji krásnou chalupu v kouzelných Orlických horách

Prodáno

Užitná plocha domu 230 m2 Pozemek 1000 m2
Stav objektu po rekonstrukci Zastavěná plocha 136 m2
Dispozice 4+kk Okolní zástavba obytná
Vytápění

Dřevo, kachlová kamna, elektřina

Parkování kryté parkovací stání

Orlické hory - Hledáte místo, kde byste mohli trávit volný čas s rodinou a přáteli? Chcete vyzkoušet spaní na vlastní peci? Milujete hory? Pak možná právě na vás čeká nedávno kompletně zrekonstruovaná chalupa v Olešnici v Orlických horách. Chalupa s pěkným pozemkem a zahradním domkem leží jen pár stovek metrů od lyžařských vleků.

Nabízíme nádhernou, kompletně zrekonstruovanou, chalupu určenou k celoročnímu víkendovému užívání nebo stálému bydlení. Nemovitost má dispozici 4+kk. Na pozemku je navíc kryté stání pro dva vozy a v zadní části i zděný zahradní domek určený pro celoroční setkávání s rodinou a přáteli. Opodál i venkovní udírna s posezením.
Hlavní vstup do chalupy je důmyslně chráněn na horách nutným zádveřím. V přízemí pak naleznete velkou světnici s kuchyňským, jídelním koutem a pohodlnou relaxační částí. Té vévodí luxusními kachlová kamna (pec) se spaním. Kuchyňská linka je stylová a vybavena všemi spotřebiči, v obývací/relaxační části nechybí ani velká sedací souprava. V přízemí je dále pracovna paní domu, koupelna se sprchovým koutem, WC, vstupy do sklepa a odkládacích/technických místností.
Z chodby po schodech nahoru vystoupáte do druhého patra, kde na vás čeká obrovská, dobře osvětlená ložnice, pracovna s balkónem, malou komorou a druhá koupelna s WC.
Podlahové krytiny: místnosti dřevo, chodba a koupelna v přízemí dlažba, zádveří kámen. Na stěnách jsou nové hliněné omítky.
Vytápění celého domu je řešeno duálně. Primárním zdrojem jsou kachlová kamna s rozvody horkého vzduchu do jednotlivých místností. To domu dodává příjemné klima. Záložně se využívá topení elektřinou. Ohřev teplé vody bojlerem. Voda je obecní, odpad septik s pískovým filtrem.

Chalupa se prodává kompletně zařízená pouze bez osobních věcí majitelů. Po celou dobu byla využívána k trvalému bydlení. Hledáme zájemce, který ocení velkoryse pojatou rekonstrukci i pohodu a klid nabízející tento kout Orlických hor. V případě zájmu vám doporučíme nejlepší financování vaší nové nemovitosti. 

Kontaktujte nás

Realitní pomoc s.r.o.
sídlo: Jívka č.p. 18, 542 13 Jívka

IČ 09681744, DIČ CZ09681744

Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 46669 

+420 777 870 563

+420 777 870 570

Ing. Martin Němec - jednatel
Soňa Valešová - jednatelka 

info@realitnipomoc.com

martin.nemec@realitnipomoc.com

 

Chcete prodat nemovitost? Zavolejte 777 870 563

Blog

Archív