PRODÁNO - chalupa v Hroubovicích okr. Chrudim

Exkluzivně nabízíme k prodeji krásnou, celoročně obyvatelnou chalupu v bráně Železných hor

PRODÁNO


Užitná plocha domu 120 m2 Elektřina 230/400 V
Stav objektu dobrý Dispozice 4+kk
Energ. třída G Zastavěná plocha a nádvoří 177 m2
Vytápění plynový kotel, krb, kachlová kamna Parkování na ulici

Exkluzivně nabízíme k prodeji krásnou, celoročně obývatelnou chalupu s dvorkem, relaxační zahrádkou a zastřešeným posezením na terase.
Tento luxusně zrekonstruovaný objekt, umístěný v klidném prostředí kousek od centra obce Hroubovice v okrese Chrudim, je v současné době využíván k rodinné rekreaci i pronájmu cestovatelské klientele. Jeden z předchozích majitelů je kosmopolita. Proto stavení zrekonstruoval pro potřeby náročného uživatele. Otevřená hala a kombinace materiálů např. mramorová podlaha, kombinace kámen, sklo a ušlechtilý kov dovezený z Itálie posunují kvalitu bydlení daleko za hranici klasického „chalupaření“. Staročeská kuchyně na jedné straně a na straně druhé moderní barové pojetí kuchyňské linky tvoří uživatelsky velice příjemnou část domu. Na ní navazuje centrální část domu – hala, obývací pokoj. V hořejším patře je vstup na terasu, úložné prostory a dvě ložnice.
Dispozičně je nemovitost vedená jako netradiční 4+kk, kombinující rodinné přízemí a klidovou zónu v patře, reprezentovanou halou s odpočinkovým prostorem, horním venkovním posezením a dvěma pokoji.
                  
Dispozice domu: prosklená veranda, velká kuchyň, otevřená hala s možností vstupu do kamenného sklípku, koupelna s WC a sprchovým koutem. V patře se nacházejí dvě místnosti. Z chodby s relaxačním prostorem se dostanete ven na venkovní terasu s malou zahrádkou v terasovité dispozici.
 
Chalupa prošla celkovou rekonstrukcí dokončenou před šesti lety. Vytápění je zde řešeno plynovým kotlem s rozvodem teplé vody do podlahy a radiátorů v kombinaci s krbem. Přepínání řeší elektronika. Z důvodu větší bezpečnosti je zde namontováno elektronické zabezpečovací zařízení a pohyb osob v těsné blízkosti objektu hlídá kamera. Obraz je přenášen do několika monitorů, vstup je kontrolován videotelefonem.
Současní majitelé by rádi dům přenechali rodině, která ocení klidovou polohu, historii místa a třeba i příjemné sousedy. 
Veškerou občanskou vybavenost naleznete v nedaleké Chrasti, turisticky exponované lokality Železné hory a CHKO Žďárské vrchy jsou ve vzdálenosti cca 10 km, zámek Nové Hrady 14 km, vodní nádrž Seč 30 km, Skiareál v Hlinsku 20 km. V případě zájmu o tento dům vám pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti a rádi doporučíme financování vaší nové nemovitosti.

Kontaktujte nás

Realitní pomoc s.r.o.
sídlo: Jívka č.p. 18, 542 13 Jívka

IČ 09681744, DIČ CZ09681744

Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 46669 

+420 777 870 563

+420 777 870 570

Ing. Martin Němec - jednatel
Soňa Valešová - jednatelka 

info@realitnipomoc.com

martin.nemec@realitnipomoc.com

 

Chcete prodat nemovitost? Zavolejte 777 870 563

Blog

Archív