Prodej rodinného domu s velkou zahradozu

Exkluzivně nabízíme k prodeji krásný rodinný dům v podhůří Orlických hor

PRODÁNO


Užitná plocha domu 140 m2 Elektřina 230/400 V
Stav objektu dobrý Dispozice 4+kk
Energ. třída G Pozemek 1.145 m2
Vytápění akumulační kamna, dříve kotel na tuhá paliva s rozvody do radiátorů Parkování garáž

Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Trnov v okrese Rychnov nad Kněžnou. Klasické vesnické stavení se sedlovou střechou, garáží, přístavky, sklepem a velkým oploceným pozemkem, trojúhelníkového tvaru, stojí na okraji obce, takže nebudete rušeni sousedy. Kolem zahrady, na které je několik ovocných stromů a skleník, vede silnice III. třídy do Semechnic. Tato je zároveň cyklotrasou č. 4349 spojující Rychnov nad Kněžnou s Opočnem.
Vnitřní dispozice domu: vstupní zádveří, prostorná chodba se vstupy do koupelny, samostatného WC, sklepa (kotelny), na půdu, do spíže, do kuchyně a do dětského pokoje. Dětský pokoj je průchozí a dostaneme se z něho do ložnice s okny orientovanými na severo-východ. Další vstupem se dostaneme do prostorné kuchyně. Ta má okna situována tak, že je zde slunce po celý den. Z kuchyně je pak vstup do obývacího pokoje. Ze severozápadní strany je k domu přistavěna prostorná zděná garáž s montážní jámou, dřevníky, kolny a chlívek.
V domě se topilo kotlem na tuhá paliva s rozvody do radiátorů. Kotel byl umístěn v prostorném sklepě, stejně tak uhlí. Po konci životnosti kotle byla do místnosti instalována akumulační kamna. Do přípojky v plotu je doveden plyn, takže je zde možnost využít i více možností vytápění. Voda je obecní, na pozemku je delší dobu nepoužívaná studna.
Užitná plocha domu je 140 m², pozemek má 1.145 m², z toho zahrada 800 m². Poskytuje tak klid, soukromí a dostatek prostoru pro nerušený odpočinek a zahradnickou činnost.
Nemovitost je prázdná, ihned k nastěhování, současní majitelé v nedávné době vyměnili většinu oken za plastová a opravili komín. K dalšímu využití se nabízí půda, kde by se dalo vybudovat obytné podkroví – vstup na půdu je z vnitřní chodby.
Obec Trnov leží 6 km od Opočna, 15 km od Rychnova nad Kněžnou, 25 km od nájezdu na dálnici D11 u Jaroměře. Pokud milujete hory a lyžování může být v zimě za 25 minut u vleku v Deštném v Orlických horách, případně za 35 minut na Šerlichu.
Hledáme nové majitele, kteří ocení především velikost domu, díky které budou mít rozumné náklady na bydlení a navíc uvítají velkou zahradu, která může rodinu, přes celou sezónu, zásobit ovocem a zeleninou.
V případě zájmu vám doporučíme nejlepší financování vaší nové nemovitosti. 

Kontaktujte nás

Realitní pomoc s.r.o.
sídlo: Jívka č.p. 18, 542 13 Jívka

IČ 09681744, DIČ CZ09681744

Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 46669 

+420 777 870 563

+420 777 870 570

Ing. Martin Němec - jednatel
Soňa Valešová - jednatelka 

info@realitnipomoc.com

martin.nemec@realitnipomoc.com

 

Chcete prodat nemovitost? Zavolejte 777 870 563

Blog

Archív