ProdÁNO - rodinný dům nedaleko Hradce Králové

Lípa nad Orlicí

PRODÁNO


Užitná plocha domu 116 m2 Elektřina 230/400 V
Stav objektu dobrý Dispozice 4 pokoje
Energ. třída G Pozemek 1.196 m2
Vytápění Plonový kotel s rozvody do radiátorů Parkování 2x garáž

Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům s dvojgaráží a pěknou zahradou v okrajové části obce Lípa, která je vzdálena dvacet minut cesty autem z Hradce Králové.
Nemovitost leží stranou hlavního tahu, v klidné ulici, kterou jezdí jen místní. Nejedná se o satelit. Za domem je pěkná ovocná zahrada. Ta je ze západní části (od polí) kryta hradbou lískových keřů. V zadní části pozemkem protéká malý potůček vyvěrající z nedaleké studánky. Přístup na pozemek je jak hlavním příchodem kolem domu, tak i bočním vstupem z obecního pozemku (proluky). Nabízí se zde vybudování moderní odpočinkové zóny.
Předmětný rodinný dům je patrový a byl donedávna obydlen. V přízemí jsou tři velké místnosti, kuchyň, koupelna, dvě komory, samostatné WC, zádveří a velká chodba. Ve druhém nadzemním podlaží je jedna obytná místnost, komora a prostorná půda, přístupná z chodby. Tady se dají vybudovat další pokoje případně podkrovní ateliér. V domě byla kompletně zrekonstruována koupelna, je zde masážní sprcha. 
Nový majitel má tedy možnost se rovnou nastěhovat a pokračovat v rekonstrukci, případně rozšířit podkroví. Za zmínku stojí i dvě prostorné garáže a dílna přístupná z domu. Tato funkcionalita může být zachována, případně zde může být sklad apod. 
Vytápění je řešeno plynovým kotlem s rozvody do radiátorů (část jich je vyměněna za nové). Voda je obecní. Zastavěná plocha domu je 180 m2.
 
Obec Lípa nad Orlicí je vzdálena 5 km od Třebechovic pod Orebem a 1 km od Týniště nad Orlicí. Obcí prochází silnice I. Třídy č. 11. Obec sousedí s Přírodním parkem Orlice, který je skvělým místem pro relaxaci. Prochází zde několik cyklistických tras.
 
V případě zájmu vám doporučíme nejlepší financování vaší nové nemovitosti. Při rychlém jednání můžeme o ceně jednat.

Kontaktujte nás

Realitní pomoc s.r.o.
sídlo: Jívka č.p. 18, 542 13 Jívka

IČ 09681744, DIČ CZ09681744

Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 46669 

+420 777 870 563

+420 777 870 570

Ing. Martin Němec - jednatel
Soňa Valešová - jednatelka 

info@realitnipomoc.com

martin.nemec@realitnipomoc.com

 

Chcete prodat nemovitost? Zavolejte 777 870 563

Blog

Archív