Prodáno - chalupA v kouzelném prostředí Babiččina údolí

Exkluzivně nabízíme k prodeji domek k bydlení a postupné rekonstrukci

PRODÁNO

Obytná plocha domu 150 m2
Elektřina 230/400 V
Stav objektu velmi dobrý Dispozice 3+kk
Energ. třída G Pozemek 590 m2
Vytápění kotel na plyn, kamna na dřevo Parkování na pozemku

Exkluzivně nabízíme k prodeji chalupu ležící necelých 400 metrů od Zámku Ratibořice a doslova za humny Babiččina údolí. Tato turisticky hojně navštěvovaná oblast patří k jedněm z nejkrásnějších míst ve východních Čechách. Nemovitostí na prodej zde z pochopitelných důvodů mnoho není. Dovolte nám tedy představit jednu z mála chalup k prodeji, která novému majiteli přinese radost a možnost si stavení dotvořit k obrazu svému. Může se stát místem pro setkávání rodiny i přátel, odkud lze pěšky či kolmo vyrážet do Babiččina údolí, kde se v areálu Zámku Ratibořice celoročně koná nespočet kulturních akcí. Díky velikosti pozemku vás údržba nebude obtěžovat sekáním hektarů trávy, přesto je zde možnost za domem vybudovat venkovní terasu a v přední části i zahrádku pro radost.

Nabízená chalupa leží na pozemku o velikosti 590 m². Dům je z větší části podsklepen a v podkroví byla před lety započata rekonstrukce – jsou vyzděny příčky a rozvedena elektřina.

Vytápění chalupy je řešeno plynovým kotlem s rozvody teplé vody do radiátorů, ohřev vody zajišťuje bojler. Koupelna prošla rekonstrukcí před více než 20 lety.

Sklepy nyní slouží k uložení dřeva, dříve k uložení potravin. V samostatné sklepní místnosti je studánka s čerpadlem a vodárnou.

Na pozemku dále stojí garáž pro dvě auta s dílnou a v přízemí kolna.

Obec Zlíč spadá pod Českou Skalici. Jejím největším bonusem je, že je vstupní branou Národní přírodní památky Babiččino údolí. Přes Českou Skalici a Jaroměř je bezproblémové napojení na Hradec Králové. Nájezd na dálnici u Jaroměře je vzdálený 22 minut. Pokud milujete skály, pak jsou ty Adršpašsko-teplické vzdálené pouhých 30 km.
 
V případě zájmu vám doporučíme nejlepší financování vaší nové nemovitosti. 


Kontaktujte nás

Realitní pomoc s.r.o.
sídlo: Jívka č.p. 18, 542 13 Jívka

IČ 09681744, DIČ CZ09681744

Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 46669 

+420 777 870 563

+420 777 870 570

Ing. Martin Němec - jednatel
Soňa Valešová - jednatelka 

info@realitnipomoc.com

martin.nemec@realitnipomoc.com

 

Chcete prodat nemovitost? Zavolejte 777 870 563

Blog

Archív