PRODÁNO - chalupa k rekonstrukci

Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dome (chalupu) k rekonstrukci

PRODÁNO

Zastavně plocha plocha domu 110 m2
Elektřina 230 V
Stav objektu před rekonstrukcí Dispozice 2+1
Energ. třída G Pozemek 649 m2
Vytápění kamna na tuhá paliva Parkování na pozemku

Exkluzivně nabízíme k prodeji chalupu ležící mezi toky Cidliny a Bystřice, v Barchově, vzdáleném 20 km od Hradce Králové a 8 km od Nového Bydžova.
Oblast geograficky spadá pod Českou tabuli, kterou prochází i úrodné Polabí s hustou sítí rybníků a písníků. Dnes se tyto vodní plochy využívají ke koupání i sportovnímu rybolovu. V okolních lesích je opravdový houbařský ráj. Nadmořská výška obce je (248 m.n.m.) Je zde tedy příjemné klima s mírnou zimou.
Chalupa se prodává ve stavu před rekonstrukcí. Poslední majitelé ji postupem času využívali jen sporadicky a nyní se ji rozhodli prodat. Dispozice stavení je poplatná době, ve které bylo stavení postaveno. Středem domu vede vstupní zádveří/chodba, coby křižovatka celého obydlí. Ze zádveří se po levé straně vstupuje do velké světnice s kamny na tuhá paliva. Další vstup je pak do kuchyně a na wc. Poslední místností je ložnice s oknem do dvora. V domě je i menší sklep přístupný z kuchyně.
Dvorek i zahrádka v zadní části domu jsou svojí velikostí předurčeny k dokonalé - vesnické rekreaci a zahradničení pro radost. Obdělávání mnoha arové záhumenky zde skutečně nehrozí. Na zahradě je několik ovocných stromů a vyvýšených záhonů, ze kterých se ještě loni sklízela vynikající zelenina. Zděná udírna byla ještě před lety využívána. Voda do kuchyně i pro zahradu byla čerpána z vlastní studny na dvoře. Studna má klasickou pumpu a bylo do ní spouštěno čerpadlo.
Nemovitost v těchto parných dnech poskytuje skvělé mikroklima. Půdovky, které jsou jak ve vstupní chodbě, tak i ve světnici slouží jako dokonalá klimatizace.
Obec Barchov leží 20 km od Hradce Králové, 8 km od Nového Bydžova. K nájezdu na dálnici D11 na Prahu se dostanete za 11 minut (12 km). Pokud milujete koupání nebo rybolov, pak se dokonale vyžijete v Kosičkách, Obědovicích či Roudnici

V případě zájmu vám doporučíme nejlepší financování vaší nové nemovitosti. 

Kontaktujte nás

Realitní pomoc s.r.o.
sídlo: Jívka č.p. 18, 542 13 Jívka

IČ 09681744, DIČ CZ09681744

Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 46669 

+420 777 870 563

+420 777 870 570

Ing. Martin Němec - jednatel
Soňa Valešová - jednatelka 

info@realitnipomoc.com

martin.nemec@realitnipomoc.com

 

Chcete prodat nemovitost? Zavolejte 777 870 563

Blog

Archív