ProDÁNO - velkÝ rodinnÝ dŮM v obci JAsenná

Exkluzivně nabízíme k prodeji krásný rodinný dům na břehu rybníka - nabídka pro náročné

Prodáno

Užitná plocha domu 163 m2 Elektřina 230/400 V
Stav objektu po rekonstrukci Zastavěná plocha a nádvoří
2618 m2
Energ. třída G -
Vytápění

kamna na dřevo s akumulační nádrží

elektrokotel

Parkování 2 krytá stání na pozemku

Exkluzivně nabízíme k prodeji výjimečnou usedlost přebudovanou na velký rodinný dům. Ten stojí nedaleko hráze rybníka, v obci Jasenná, okrese Náchod, asi 8 km od vodní nádrže Rozkoš. Dům s velkým pozemkem je situován v centru obce, stranou hlavní cesty, ve slepé ulici. Poskytuje tak dostatek klidu a potřebného soukromí. Pozemek za domem leží v mírném svahu a je od sousedních zahrad a obydlí oddělen krásnou vzrostlou vegetací – stromy a keři. S údržbou zeleně pomáhá menší stádo ovcí.
Vnitřní dispozice domu: vstupní zádveří - chodba, dětský pokoj, ložnice, technická místnost, druhá chodba se vstupem do velké dílny, koupelna s vanou, sprchovým koutem a wc. Dále je zde obrovská kuchyně s krbem, varným centrem a obývacím pokojem, s možností východu na krásnou terasu situovanou z východní a jižní strany. Tímto majitelé užitnou plochu domu zvětšili o desítky procent. Vykouzlili tak prostor pro letní posezení při kávě, přijímání návštěv, hraní dětí, obědy na čerstvém vzduchu či jen prosté sledování dětí hrajících si na pozemku.
Užitná plocha domu je 163 m², pozemek má 2618 m². Poskytuje tak klid, soukromí a nerušený odpočinek. K severní straně domu je formou dřevostavby přistavena velká a čistá dílna – nyní sklad potravin, krmiva a technického zázemí. Lehkou změnou by zde mohl vzniknout další obytný prostor. Na přístavbu navazuje velké kryté stání pro dvě auta, která by na pozemek mohla vjíždět nenápadnou posuvnou bránou z boku pozemku.
Rekonstrukce původního stavení byla současným majitelem započala před sedmi lety a byla provedena z tzv. z gruntu. Pod podlahou je iglú systém, v místnostech jsou nové stropy, omítky, podlahy i rozvody. Dům dostal z větší části novou fasádu, nová je i střecha. K dalšímu využití se nabízí podkroví.
Nemovitost je vytápěna krbem s výměníkem, akumulační nádrží a rozvody do radiátorů. Zálohově elektrokotlem. 
Jasenná leží 6 km od Jaroměře, 10 km od nájezdu na dálnici D11, 21 km od Hradce Králové, 28 km do polského lázeňského města Kudowa-Zdrój. Pokud milujete lyžování může být za půl hodiny u vleku v Deštěném v Orlických horách.
Hledáme náročného zájemce, který hledá oázu klidu a větší pozemek. V případě zájmu vám doporučíme nejlepší financování vaší nové nemovitosti.

Kontaktujte nás

Realitní pomoc s.r.o.
sídlo: Jívka č.p. 18, 542 13 Jívka

IČ 09681744, DIČ CZ09681744

Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 46669 

+420 777 870 563

+420 777 870 570

Ing. Martin Němec - jednatel
Soňa Valešová - jednatelka 

info@realitnipomoc.com

martin.nemec@realitnipomoc.com

 

Chcete prodat nemovitost? Zavolejte 777 870 563

Blog

Archív