prodáno - BYT 3+kk s panoramatickým výhledem na Broumovskou vrchovinu

Broumov, Nové Město

 

tel. 777 870 570

Podlahová plocha
74 m2 + lodžie m2 a sklep 1,3 m2
Dispozice 3+kk
Stav bytu k nastěhování Vlastnictví osobní
Energ. třída - Podlaží 9 NP
Vytápění dálkové Parkování
na ulici
Byt 3+kk v Broumově

Exkluzivně nabízíme k prodeji atypický byt o dispozici 3+kk, v Broumově, v části Nové Město, s panoramatickým výhledem na Broumovskou vrchovinu. Z lodžie, obývacího pokoje, jídelny i kuchyně je výhled na val začínající na jedné straně na Božanovickém špičáku jdoucí přes Hvězdu až k Honskému Špičáku. 
Jde o velmi prostorný byt o podlahové ploše o velikosti 80 m² s příslušenstvím (lodžií). Dále k bytu patří sklep 1,3 m². Předchozí majitel provedl kompletní rekonstrukci, aby standardní byt přeměnil v atypické 3+kk. Otevřený koncept propojuje obývací pokoj, jídelnu i kuchyň a vytváří vzdušný, elegantní celek. Kvalitní materiály a barvy zdůrazňují moderní design. Velká okna nabízejí nádherný výhled na okolní krajinu, propouštějíc do interiéru spoustu přirozeného světla. Vybavení zahrnuje moderní spotřebiče a úložné prostory, které optimalizují funkčnost. Severozápadně orientovaný dětský pokoj a ložnice leží stranou hlavní části a poskytují téměř dokonalý klid k odpočinku a relaxaci. Nabízený byt spojuje komfort, estetiku i praktičnost a vytváří tak ideální místo k životu s dotekem luxusu. 

Byt se nachází v 8. podlaží (9 NP) zatepleného panelového domu se dvěma výtahy. Majitelka by zde navíc ráda nechala většinu zařízení. Pořízení takového bydlení tedy nepředstavuje další zátěž rodinného rozpočtu.

V nejbližším okolí najdete školku, nedaleko nemocnici i fotbalové hřiště. Pro relaxaci i síť cyklostezek a turistických tras. Nejblíže je zelená Svatojakubská cesta, přes kterou se zhruba po 5 km dostanete na na známou Stezku Českem – Via Czechia – severní. Ta je nejdelší dálkovou stezkou v celé České Republice. Spojuje nejzápadnější a nejvýchodnější body ČR a vede převážně severními pohraničními horami. 

Toto bydlení doporučujeme všem, kteří docení moderní bydlení. Majitelé se po odchodu dcery stěhují do menšího bytu. Proto by jej rádi přenechali rodině, která ocení nízké náklady na bydlení, vynikající dostupnost i bezproblémové parkování. Na byt lze nahlížet i jako na investici.

Kontaktujte nás

Realitní pomoc s.r.o.
sídlo: Jívka č.p. 18, 542 13 Jívka

IČ 09681744, DIČ CZ09681744

Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 46669 

+420 777 870 563

+420 777 870 570

Ing. Martin Němec - jednatel
Soňa Valešová - jednatelka 

info@realitnipomoc.com

martin.nemec@realitnipomoc.com

 

Chcete prodat nemovitost? Zavolejte 777 870 563

Blog

Archív