PRODÁNO - BYT před rekonstrukcí

Nabízíme k prodeji krásný byt v Praze 10 - Vršovicích

PRODÁNO

Užitná plocha 77,6 m2 Dispozice 3+1
Stav bytu před rekonstrukcí Vlastnictví osobní
Energ. třída nestanovena Podlaží 3
Vytápění dálkové Parkování
na ulici
Byt Kpt. Stránského

Exkluzivně nabízíme k prodeji zajímavý a atypický byt o ploše 77,6 m2 ve třetím patře zděného bytového s výtahem, v ulici Karpatská na Praze 10 Vršovicích. Byt je aktuálně vyklizený, ve stavu před rekonstrukcí. Na přiložených modelech prezentujeme studii některých místností po rekonstrukci. Půdorys odpovídá. Video aktuálního stavu na požádání.
Základní dispozice bytu: prostorná vstupní chodba s úložnými prostory v křídle vedoucímu ke koupelně a WC. Po levé straně je situována ložnice se západně orientovanými okny do zeleně v ulici Lvovské. V čele chodby je vstup do obývacího pokoje, tady upozorňujeme na zajímavou niku v prostoru u okna, hlavně však na atypický rozměr okna, toto je situováno západně, stejně jako ložnice, tedy do zeleně. Okno v obývacím pokoji je atypicky velké, zabírá podstatnou část stěny a zajistí dostatek světla po celý den. Z obývacího pokoje se průchodem vstupuje do dalšího pokoje, který může sloužit jako dětský/studentský pokoj. Má okno orientované na výhod, směrem do zeleně a parku se sportovním hřištěm. Z tohoto pokoje vedou dveře do kuchyně, která má dva vchody, další vchod je z chodby. V rohu kuchyně je stavebně oddělená komora/spíž. Do koupelny a samostatného wc se vstupuje z pravého křídla chodby. Podlahové krytiny – parkety v místnostech, dlažba na chodbě a v kuchyni.
Toto bydlení doporučujeme všem, kteří hledají slunný, prostorný byt a chtějí si pořídit moderní bydlení se zajímavou dispozicí. Je zde velký prostor pro představivost a zařízení si bytu dle svého. Ulice Karpatská leží nedaleko škol, školek, bazénu, sportovní haly, zimního stadiónu, Fortuna arény i nádraží. Tramvajová zastávka je 4 minuty. 
V případě zájmu vám doporučíme nejlepší financování vaší nové nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti. PENB G - nezpracován.

Kontaktujte nás

Realitní pomoc s.r.o.
sídlo: Jívka č.p. 18, 542 13 Jívka

IČ 09681744, DIČ CZ09681744

Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 46669 

+420 777 870 563

+420 777 870 570

Ing. Martin Němec - jednatel
Soňa Valešová - jednatelka 

info@realitnipomoc.com

martin.nemec@realitnipomoc.com

 

Chcete prodat nemovitost? Zavolejte 777 870 563

Blog

Archív