Prodej moderního BYTU v hradci Králové

Exkluzivně nabízíme k prodeji krásný, moderní byt o dispozici 3+1, ploše 74 m2, Formánkova ulice

PRODÁNO

Užitná plocha 74 m2 Výtah ANO
Stav bytu výborný Vlastnictví osobní
Energ. třída nestanovena Podlaží 5.
Vytápění dálkové (Opatovice) Parkování
na ulici
Prodej bytu 3+1 Hradec Králové

Pokud v Hradci Králové hledáte krásný byt 3+1, v osobním vlastnictví, s nízkými náklady na bydlení, pak pro Vás máme jeden na Moravském Předměstí, nedaleko Duranu, mezi meandrem Starého Labe a Kopcem Sv. Jana. Byt kategorie 3+1 je po celkové rekonstrukci, aktuálně i nově vymalován a nabízí krásných 74 m2, výtah, lodžii a sklep. 

Jestliže hledáte moderní bydlení rovnou k nastěhování, bez nutnosti jakýchkoliv dalších investic, máme nabídku speciálně pro vás.

Dispozice bytu: větší, severovýchodně orientovaná kuchyně s krásnou kuchyňskou linkou a jídelnou, kde pohodlně usadíte každého člena čtyřčlenné rodiny. Stejným směrem je orientován i pěkný obývací pokoj. Tyto místnosti, stejně tak jako vstupní chodba, mají moderní, snížené podhledy se zabudovaným led osvětlením. 
Dětský pokoj a ložnice s lodžií jsou orientovány na jihozápad. Vstupem z hlavní chodby vejdete do moderní koupelny s velkým sprchovým koutem, umyvadlem i místem pro pračku. O luxusní tepelnou pohodu a suché ručníky se stará elektrický žebřík. Klasické WC má moderní rozšíření o bidetovou baterii. 
Podlahové krytiny jsou kombinací vinylu, plovoucí laminátové podlahy a dlažby. Pro uložení věcí slouží na chodbě moderní vestavěná skříň. Další velká vestavěná skříň je v ložnici. Kuchyňské varné centrum je kombinací plynu (varná deska) a elektrické trouby. Radiátory litinové. Teplo a teplou vodu dodávají Opatovice. S celkovými měsíčními náklady se zde vejdete do 6000 Kč. 
Majitelé odjíždějí do ciziny. Byt by rádi přenechali rodině, která ocení nízké náklady na bydlení, vynikající dostupnost, bezproblémové parkování a možná i blízkost golfového hřiště či napojení na cyklotrasy. Na byt lze nahlížet i jako na investici. O odkupu nábytku lze jednat. PENB: G (není zpracováno).

Objednejte se na první prohlídku - tel. 777870570, paní Valešová

Kontaktujte nás

Realitní pomoc s.r.o.
sídlo: Jívka č.p. 18, 542 13 Jívka

IČ 09681744, DIČ CZ09681744

Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 46669 

+420 777 870 563

+420 777 870 570

Ing. Martin Němec - jednatel
Soňa Valešová - jednatelka 

info@realitnipomoc.com

martin.nemec@realitnipomoc.com

 

Chcete prodat nemovitost? Zavolejte 777 870 563

Blog

Archív