Prodej LUXUSNÍHO BYTU, 3+1, 72,5 m²

Exkluzivně nabízíme k prodeji krásný byt v Hradci Králové, ulici Hrubínova, o dispozici 3+1, podlahové ploše 72,5 m2

PRODÁNO

Užitná plocha 72,5 m2 Podlahová plocha - m²
Stav bytu po rekonstrukci Vlastnictví osobní
Energ. třída nestanovena Podlaží 12.
Vytápění dálkové Parkování před domem
ano

Pokud hledáte luxusní byt v osobním vlastnictví, v Hradci Králové, v jedné z nejvyhledávanějších částí města Hradce Králové, Pražském Předměstí, nedaleko Farářství, pak je tato nabídka určena právě vám. Exkluzivně nabízíme k prodeji krásný, prostorný byt o velikosti 72,5m2. Byt kategorie 3+1 navržený bytovým architektem, byl vkusně zrekonstruován, s využitím kvalitních materiálů a povrchů. Majitelé posunuli nenosné stěny tak, aby vyhovoval čtyřčlenné rodině a rozdělili ho na klidovou a společnou část. Moderně řešené osvětlení bytu využívá led světla zapuštěná do podhledů. Sladěná barva dveří, obložek, nábytku, ale třeba i velké lednice v kuchyni, přináší novou úroveň bydlení. Byt je vybaven moderním zabezpečovacím zařízením.
Dispozice bytu: větší, severozápadně orientovaná kuchyně s jídelnou, kde pohodlně usadíte každého člena čtyřčlenné rodiny. Z kuchyně je vstup do obývacího pokoje jehož část je využívána jako pracovna. Dále je zde jihovýchodně orientovaný dětský pokoj a ložnice s hojně využívaným východem na prosklenou, odpočinkovou lodžii. Se vstupem z hlavní chodby je koupelna s vanou, zástěnou pro sprchování, dvojumyvadlem, pračkou a toaletou. K bytu patří i šikovná odkládací komora vně bytu.
Dokonalá poloha nabízeného bytu, který poskytuje výhledy na Orlické hory a Krkonoše, v sobě skýtá jednak dosah kompletní občanské vybavenosti, ale i blízkost klidové zóny, kterou představuje například stezka pro pěší i cyklisty kopírující tok Labe, samotný soutok Labe s Orlicí .
Majitelé by byt rádi přenechali rodině, která ocení nízké náklady na bydlení a vynikající dostupnost. Na byt lze nahlížet i jako na investici.  PENB: G (není zpracováno).

Kontaktujte nás

Realitní pomoc s.r.o.
sídlo: Jívka č.p. 18, 542 13 Jívka

IČ 09681744, DIČ CZ09681744

Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 46669 

+420 777 870 563

+420 777 870 570

Ing. Martin Němec - jednatel
Soňa Valešová - jednatelka 

info@realitnipomoc.com

martin.nemec@realitnipomoc.com

 

Chcete prodat nemovitost? Zavolejte 777 870 563

Blog

Archív