REZERVACE - Prodej bytu s balkonem a sklepem, 2+1, 57 m², po rekonstrukci

Praha - Kubánské náměstí

Byt je v rezervaci

 

Podlahová plocha
57 m2 s přístlušenstvím
Dispozice 2+1
Stav bytu k dispozici Vlastnictví osobní
Energ. třída - Podlaží 7 NP
Vytápění dálkové Parkování
na ulici
Kontaktujte makléře
tel. 777 870 563  
Prodej bytu 2+1 v Praze

Toužíte po bydlení s nezaměnitelným kouzlem? Máme pro vás jedinečnou příležitost! Exkluzivně nabízíme k prodeji byt na prestižní adrese - Kubánské náměstí v srdci Prahy.

Zrekonstruovaný byt o podlahové ploše 57 m2 s příslušenstvím (+ sklep 2 m2) se nachází v šestém patře zděného bytového s výtahem. Byt má díky komerčním pronájmům v přízemí i svojí poloze v nejvyšším patře domu velice nízké provozní náklady. Navíc je po rekonstrukci – nové štuky, kuchyňská linka, podlahové krytiny, koupelna a WC, nová elektřina, rozvody vody a odpady.

Základní dispozice bytu: vstupní chodba s výklenky pro vestavěné skříně, WC, koupelna s velkoformátovými obklady, kuchyně, ložnice a velký obývací pokoj s balkónem. Podlahové krytiny – chodba, koupelna, WC a kuchyně dlažba. Obývací pokoj a ložnice plovoucí podlaha. Okna jsou plastová, osvětlení zajišťují úsporná led světla. 

V bytě je dostupný vysokorychlostní internet až 1 GB/s, kabelová televize.

Ze severně orientované kuchyně a ložnice je výhled na fontánu na Kubánském náměstí, z jižně orientovaného balkónu je výhled do vnitrobloku se stromy, městskou zelení a dětským hřištěm. 

Kubánské náměstí je známé svou atmosférou a historií. V okolí najdete skvělé restaurace, kavárny, obchody, školy, školky, bazén i nemocnici. Blízkost parků a zelených ploch nabízí možnosti pro relaxaci a sportovní aktivity. 
Vynikající dopravní dostupnost do všech částí města je samozřejmostí. Stanice metra Strašnická je 6 minut. Tramvajová zastávka před domem. 

Pokud hledáte kombinaci dobré adresy, kvalitního bydlení a pohodlí, to vše při nízkých nákladech na bydlení, pak je tento byt je právě pro vás.

Kontaktujte nás

Realitní pomoc s.r.o.
sídlo: Jívka č.p. 18, 542 13 Jívka

IČ 09681744, DIČ CZ09681744

Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 46669 

+420 777 870 563

+420 777 870 570

Ing. Martin Němec - jednatel
Soňa Valešová - jednatelka 

info@realitnipomoc.com

martin.nemec@realitnipomoc.com

 

Chcete prodat nemovitost? Zavolejte 777 870 563

Blog

Archív