Velký byt 3+1, 113,5 m² s prostorným balkónem,

Miskolezy - Chvalkovice

Cena na dotaz 777 870 570

 

Celková plocha
113, 5 m2 s přístlušenstvím
Dispozice 3+1
Stav bytu k dispozici Vlastnictví osobní
Energ. třída - Podlaží 2. NP
Vytápění lokální plynové Parkování
u domu

Máme pro vás exkluzivní nabídku! Krásný a velký byt o dispozici 3+1 a celkové ploše 113,5 m2 (včetně balkónu a sklepa) v klidné obci Miskolezy (Chvalkovice) na pomezí Krkonošského podhůří a Orlické tabule. Tento byt s výjimečně velkým balkónem obklopujícím téměř polovinu bytu se nachází v menším bytovém domě se skvělou polohou pro klidný život.

Dispozice bytu:

    • Vstupní chodba
    • Velká kuchyně s prostornou komorou
    • Obývací pokoj s francouzským oknem a vstupem na balkón
    • Ložnice
    • Dětský pokoj
    • Koupelna s vanou
    • Samostatné WC
   
Byt je připravený k nastěhování. V inzerci je prezentována jak vizualizace, tak jsou zařazeny i reálné fotografie. Předností bytu jsou zejména velké místnosti. Na velkou kuchyň s jídelnou navazuje prostorný obývací pokoj s francouzským oknem, které přivádí do interiéru spoustu denního světla a vytváří příjemný a otevřený prostor. Z obývacího pokoje lze snadno vykročit na opravdu netradičně velký balkón (12 m² ). Zde je prostor i pro minizahrádku nebo posezení při kávě. Vytápění bytu je řešeno vlastním plynovým kotlem s rozvody teplé vody do radiátorů.

Další prostory v domě: Kromě samotného bytu můžete využívat společné prostory včetně mandlu, kolárny a sušárny. Příjemnou výhodou je obecní obchod se smíšeným zbožím v přízemí. Parkování je bezproblémové. Ještě zde zbývá spousta místa na zahrádky apod.

Tento byt není pouze prostorným místem k bydlení, ale také investicí do pohodlného a moderního života. Ideální pro rodiny, které hledají kombinaci klidu venkova a pohodlí města. Nenechte si ujít tuto příležitost a domluvte si prohlídku.

Poloha a dostupnost: Obec Miskolezy poskytuje ideální kombinaci klidného života a dostupnosti služeb. Česká Skalice (5 km), Jaroměř (9 km) a Dvůr Králové nad Labem (15 km) jsou v dosahu, což znamená snadný přístup ke školám, obchodům a kultuře. Nájezd na dálnici D11 je pouhých 11 km.

Kontaktujte nás

Realitní pomoc s.r.o.
sídlo: Jívka č.p. 18, 542 13 Jívka

IČ 09681744, DIČ CZ09681744

Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 46669 

+420 777 870 563

+420 777 870 570

Ing. Martin Němec - jednatel
Soňa Valešová - jednatelka 

info@realitnipomoc.com

martin.nemec@realitnipomoc.com

 

Chcete prodat nemovitost? Zavolejte 777 870 563

Blog

Archív