Nabízíme Výjimečný soubor staveb na Vysočině nedaleko Toulovcových maštalí a CHKO Železné hory

Nemovitost s duší ...

Info o ceně na tel. 777870570

Obytná plocha patrového rodinného domu: 199 m2 Pozemek 1.885 m2
Obytná plocha roubené chalupy: 68 m2
Energ. třída -
Vytápění

ústřední - tuhá paliva

Elektrické

Parkování

na pozemku

Nabídka zahrnuje netradiční rodinný dům a historickou roubenou chalupu z 16. století. Obě stavby jsou zasazeny do zeleně na mírně svažitém pozemku. Nemovitosti ocení zejména milovníci světla, kamene, historických prvků i moderních vymožeností, které zjednodušují žití v historických staveních. Zejména rodinný dům dokonale propojuje obytné prostory s malebnými výhledy. Pořiďte si svůj ráj na zemi!

Parametry nemovitosti:
Obytná plocha patrového rodinného domu: 199 m²
Obytná plocha roubené chalupy: 68 m²
Celková parcela: 1885 m²
Na pozemku jsou další přístavky využívané jako ateliéry, dílny nebo sklad dřeva
Vlastní studna + obecní vodovod až do kuchyně

Popis domů:
Patrový rodinný dům. Stavba z kamene. Původně stodola. Po náročné rekonstrukci v roce 2014 se změnila v rodinné sídlo plné pohody, světla, umně zabudovaných historických předmětů, s výhledy do okolní krajiny.
Roubená chalupa: Romantické bydlení s atmosférou našich předků. Chalupa s potůčkem je využívána k pronájmům turistům a poskytuje stabilní příjmy po celý rok. Proto je krom klasických kamen vybavena i ústředním topením s elektrokotlem a moderní koupelnou s automatickou pračkou.

Přístupy a parkování:
Obě nemovitosti mají své vlastní přístupy a parkovací místa. To zajišťuje soukromí jak pro obyvatele domu a jejich návštěvy, tak hosty v roubené chalupě.

Vybavení a bezpečnost:
Domy jsou po rekonstrukcích a vybaveny moderními prvky. Zabezpečovací zařízení poskytuje klid a bezpečí.

Pro zájemce:
Hledáme náročné zájemce, milovníky propojení historie s moderním komfortem toužící žít na venkově. Roubená chalupa má stálou klientelu a je vhodná pro trvalý pronájem. Velká část vybavení v nemovitostech, po dohodě s majiteli, může zůstat.

Tato nemovitost je jedinečnou investiční příležitostí spojenou s možností trvalého bydlení v malebné krajině Vysočiny. Místo je ideální pro ty, kteří hledají klidné místo k odpočinku, ale zároveň chtějí mít veškerou občanskou vybavenost na dosah ruky. Česká Rybná je vzdálen jen 3,5 km od Proseče, 10 km od Skutče a 14 minut od Hlinska, na nájezdu na dálnici do Prahy u Pardubic jste za 25 minut, v Praze přímo od prodávaného domu za 1,5 hodiny.

Pro více informací či domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na Vás a na společné objevení kouzla této mimořádné nemovitosti. 


V případě zájmu vám díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí doporučíme nejlepší financování vaší nové nemovitosti.

Kontaktujte nás

Realitní pomoc s.r.o.
sídlo: Jívka č.p. 18, 542 13 Jívka

IČ 09681744, DIČ CZ09681744

Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 46669 

+420 777 870 563

+420 777 870 570

Ing. Martin Němec - jednatel
Soňa Valešová - jednatelka 

info@realitnipomoc.com

martin.nemec@realitnipomoc.com

 

Chcete prodat nemovitost? Zavolejte 777 870 563

Blog

Archív