Prodej kouzelné usedlosti u adršpašsko teplických skal

Nemovitost s duší u Stárkova

Na dotaz u RK (tel. 777870563)

Zastavěná plocha: 304 m2 Pozemek 8.607m2
Úřitná plocha celkem: 285 m2
TUV elektrický bojler
Vytápění

ústřední - automatický kotel se zásobníkem, přézemí: podlahové vytápění

apartmán: radiátory

Parkování

garáž,

na pozemku

Hledáte útočiště v klidné lokalitě, daleko od rušných měst, a přitom v dosahu přírodních krás? Máme pro Vás ideální nabídku! Nabízíme kouzelnou chalupu/usedlost s velkým pozemkem nedaleko Národní přírodní rezervace Adršpašsko-Teplické skály, v okrajové části obce Stárkov – Horní Dřevíč. Tento kouzelný kout skýtá neskutečně krásné výhledy do luk a lesů zejména směrem na Pustiny (581 m n. m.).

Hlavní přednosti nemovitosti:

Poloha a soukromí: Chalupa je dostatečně vzdálena od hlavní silnice, což zajišťuje klid a soukromí, přitom je však dobře dostupná z hlavního tahu z Náchoda do Adršpachu.

Rekonstrukce a využití: Krásně zrekonstruovaná obytná část v přízemí (76 m²) nabízí moderní komfort. V druhém nadzemním podlaží je kompletní apartmán s kuchyňkou, koupelnou a WC, aktuálně nabízený k pronájmu (55 m² + spací část ve vyvýšeném patře). Druhá část podkroví je dosud prázdná a nabízí možnost vybudování dalšího velkého apartmánu se samostatným příchodem z venku. Pod domem je i menší sklep.

Prostorná přístavba/technické zázemí: Vedle chalupy se nachází prostorná přístavba využívaná jako vytápěná garáž/dílna či sklad s parkovací kapacitou 4-5 osobních aut (154 m²).

Relaxace a zábava:
Za domem je relaxační zóna s velkým bazénem zabudovaným do země a posezením, ideální pro letní dny.

Vybavení a technické zázemí:

Vytápění: Automatický kotel na uhlí se zásobníkem, s rozvody teplé vody do podlahového vytápění (v přízemí) a radiátorů v apartmánu a technické zázemí. V moderní a vybavené kuchyni je i kachlový sporák, jehož druhá část - kachlový výměník - se nachází v obývacím pokoji, kde v zimě vytváří útulnou atmosféru.

Voda: Voda je přivedena ze společné obecní studny.

Zahrada: Na velké zahradě jsou ovocné stromy i dva staré včelíny, které dodávají místu tradiční venkovský ráz.

Příjezd a parkování: Příjezd k domu je po obecní a vlastní kameněné cestě, parkování je možné na pozemku nebo v prostorné přístavbě/garáži.

Klid a krásná příroda: Hlavní výhodou usedlosti je její poloha. Nachází se v okrajové části obce, která zajišťuje klid a soukromí, přitom je však snadno dostupná. V okolí najdete jen několik chalup a trvale obydlených domů, přičemž dominantní jsou zde pastviny a lesy.
Nepropásněte tuto jedinečnou nabídku!

Usedlost se prodává zařízená, pouze bez osobních věcí majitelů a několika kusů nábytku. Majitele nabízejí plochou parcely 8.607 m². Kdy jde o plochu 4.824 m² kolem domu + 3.783 m² přilehlý stavební pozemek, který nemusí být součástí prodeje domu.

Hledáme zájemce, který ocení pohodlí a klid, které nabízí tento kout Královéhradeckého kraje. Lokalita Adršpašsko teplických skal patří mezi TOP 3 navštěvované turistické cíle v Královéhradeckém kraji.
V případě zájmu vám doporučíme nejlepší financování vaší nové nemovitosti. 


V případě zájmu vám díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí doporučíme nejlepší financování vaší nové nemovitosti.

Kontaktujte nás

Realitní pomoc s.r.o.
sídlo: Jívka č.p. 18, 542 13 Jívka

IČ 09681744, DIČ CZ09681744

Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 46669 

+420 777 870 563

+420 777 870 570

Ing. Martin Němec - jednatel
Soňa Valešová - jednatelka 

info@realitnipomoc.com

martin.nemec@realitnipomoc.com

 

Chcete prodat nemovitost? Zavolejte 777 870 563

Blog

Archív