Prodej Rodinného domu 160 m², pozemek 1 107 m², Pecka u Nové Paky

Exkluzivně nabízíme k prodeji krásný rodinný dům s romantickým dvorkem a zahrádkou

6 500 000 Kč

Užitná plocha domu 160 m2 Pozemek 1107 m2
Stav objektu velmi dobrý Zastavěná plocha 86 m2
Energ. třída B Lokalita obytná s výhledem
Vytápění

plyn kotel/ústřední

podlahové

Parkování na ulici, parkovací stání na pozemku
Prodej domu v Pecce

Exkluzivně nabízíme k prodeji novostavbu s pěkným pozemkem, ležící v malebné kopcovité krajině, v podkrkonošské obci Pecka u Nové Paky. Čerstvě zkolaudovaná nemovitost leží v klidné části obce Špačníky. Dům je dvoupodlažní, nepodsklepený s nádherným výhledem na hrad Pecka a do přírody v okolí. Díky lokalitě je dům ideální jak k vlastnímu bydlení, tak rekreaci, či investici. Díky turisticky velice exponované lokalitě jej lze pronajímat příležitostně či dlouhodobě. Finanční prostředky z pronájmu se tak významnou měrou mohou podílet na případných splátkách hypotéky.

Vnitřní dispozice domu: vstupní zádveří, chodba, koupelna s vanou a sprchovým koutem, samostatné WC, severně orientovaný pokoj vhodný jako ložnice, obývací pokoj spojený s kuchyní a jídelnou, technický prostor pod schody. Po nádherných schodech z masivu (jasan) se pak dostanete do patra, kde se nacházejí čtyři pokoje, technická místnost, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC a úložný prostor nad vstupní chodbou. V interiéru jsou všude obložkové dveře od firmy Sapeli.

Dům je k nastěhování. Jde o nízkoenergetické bydlení. Obvodové zdivo Porotherm a izolace polyuretanovými panely + polystyren, pod střešní krytinou 32 cm vaty. Tomu budou odpovídat nízké náklady na bydlení. Vytápění je řešeno plynovým kotlem s rozvody – v přízemí do podlah a radiátorů, v patře do třídeskových radiátorů. Ohřev teplé vody je řešen elektrickým bojlerem Dražice 200 l.

Výjimečné stavení je umístěno stranou hlavní cesty, v nové zástavě, která ale nemá pranic společného s běžnými příměstskými satelity. Okolní nemovitosti na stráni jsou zasazeny do vzrostlé zeleně a vzájemně se neruší. Velikost vlastního pozemku je 1.107 m2. Zaručuje tak klid, soukromí a nerušený odpočinek. Je zde místo pro velkou pergolu (připravena elektřina), dvě až tři stání pro automobily a případně i krytý bazén. Veškerá občanská vybavenost v dosahu. Turistická oblast obklopující hrad Pecka v dobách největšího rozkvětu vlastněný Kryštofem Harantem z Polžic a Bezdružic vybízí k relaxaci, cykloturistice či koupání. Vyhlášené je zejména místní koupaliště a kemp (ležící na druhé straně obce). Do lesa je Městys Pecka je vzdálený přibližně 7km od Nové Paky, 8km od Lázní Bělohrad a 117km od Prahy.

V případě zájmu vám díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí doporučíme nejlepší financování vaší nové nemovitosti. Díky kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že vám pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti. V případě více zájemců si RK vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvyšší nabídce.

Kontaktujte nás

Realitní pomoc s.r.o.
Jívka č.p. 18, 542 13 Jívka

+420 777 870 563

+420 777 870 570

Ing. Martin Němec - jednatel
Soňa Valešová - jednatelka 

info@realitnipomoc.com

martin.nemec@realitnipomoc.com

 

OChcete prodat nemovitost? Zavolejte 777 870 563