Prodej bytu po rekonstrukci, 2+1, 64 m²

Krásný, jiho-východně orientovaný byt, který je součástí bývalé generálské vily a stojí nedaleko Milovických tůní Josefov.

Na dotaz

Podlahová plocha 64 m2
Stav bytu po rekonstrukci Vlastnictví osobní
Energ. třída nestanovena Podlaží 2.
Vytápění plynový kotel Parkovací stání
ano
Byt Nové Město nad Metují

Pokud hledáte byt k nastěhování, s bezproblémovým parkováním, uprostřed zeleně, ze kterého se za 30 minut dostanete do Prahy na Černý Most, pak je tato nabídka určena právě vám. Exkluzivně nabízíme k prodeji krásný, jiho-východně orientovaný byt, který je součástí bývalé generálské vily a stojí nedaleko Milovických tůní Josefov. Byt je kategorie 2+1, o velikosti 64 m2 (včetně lodžie a sklepa), čistý, vymalovaný a připravený k nastěhování.

Dispozice bytu: prostorná vstupní chodba - 5,36 m2, samostatné wc - 2,08 m2, odkládací komora - 0,72m2, kuchyně - 5,22 m2 se vstupem na lodžii - 2.32 m2, první pokoj - 17,36 m2, druhý pokoj - 24,75 m2, , koupelna s vanou - 4,08 m2. K bytu patří i sklep 2,55 m2. Je zde možnost mít i zahrádku.

Hlavní rekonstrukce bytového domu – Generálské vily proběhla v roce 2004. Postupně bylo vyměněno topení, vodo a elektro instalace. V pokojích jsou nové vinylové podlahy. Aktuálně byl instalován úplně nový kondenzační plynový kotel.

Bytový dům je oplocen a zasazen v zeleni, stoji na okraji lesoparku, který přes Juventský lesík sousedí s revitalizovanou relaxační zónou Tůně Josefov. Jste tedy uprostřed přírody, přitom v docházkové vzdálenosti máte širokou škálu moderních marketů. Pokud milujete divokou přírodu, pak můžete být na kole za 9 minut v nedaleké Přírodní rezervaci divokých koní a praturů. Jestli máte děti, tak vám cesta na kole k zábavnímu Parku Mirakulum zabere maximálně 10 minut.

Majitelé by byt rádi přenechali rodině, která ocení nízké náklady na bydlení a vynikající dostupnost. Na byt lze nahlížet i jako na investici. PENB: G (není zpracováno).

Kontaktujte nás

Realitní pomoc s.r.o.
Jívka č.p. 18, 542 13 Jívka

+420 777 870 563

Ing. Martin Němec - jednatel
Soňa Valešová - jednatelka 

info@realitnipomoc.com

martin.nemec@realitnipomoc.com

 

OChcete prodat nemovitost? Zavolejte 777 870 563